REKLAMA

Cena franka wzrosła do czterech złotych

2015-05-26 12:16
publikacja
2015-05-26 12:16

Po raz pierwszy od lutego cena franka na rynku międzybankowym osiągnęła poziom czterech złotych. W ten sposób notowania CHF/PLN wybiły się z trwającej trzy miesiące konsolidacji.

Cena franka wzrosła do czterech złotych
Cena franka wzrosła do czterech złotych
fot. Lukasz Szelemej / / EastNews

 

Tuż po południu cena franka minimalnie przekroczyła poziom czterech złotych, by do godziny 12:17 osiągnąć 4,007 zł. Od początku ubiegłego tygodnia cena szwajcarskiej waluty wzrosła o przeszło 14 groszy.

W ten sposób kurs CHF/PLN opuścił przedział, w którym poruszał się od połowy lutego (3,80-3,96 zł).  Patrząc na wykres następnym przystankiem może być poziom 4,032 wyznaczany przez lokalne maksimum z lutego.

Reklama

K.K.

Źródło:
Tematy
Kredyt hipoteczny własny kąt 0% prowizji (RRSO: 9,83%)

Kredyt hipoteczny własny kąt 0% prowizji (RRSO: 9,83%)

Komentarze (72)

dodaj komentarz
~zapodajew
no i pomógł, prezi erekt, podniósł lewar jak ta lala
~Stefan
z was są zwykłe zawistne śmieci wy niedorobione pryszczate trolle
~450gr_za_frania
Kazdy frankowiec dostanie darmowe pokrzepienie ducha w biurze porad prawnych A. dudy.
To jest konkret panie i panowie. Drzwi dla kazdego sa otwarte i mozna liczyc na dobre slowo i pocieszenie ze wszystko sie ulozy i jakos to bedzie
~plazowicz
Frankowiec z definicji jest osobą naiwną, zakredytowaną, bez wiedzy ekonomicznej, wierzącą w to co mówią w telewizji oraz osobistą prosperitę przez najbliższych 30 lat :P Jak dostanie po d. to może trochę zmądrzeje i przestanie leming źle głosować. A jak nie to i tak nikogo to nie obchodzi. Jego strata.
~lesio
Efekt DUDY aż nazbyt widoczny : POLSKA giełda w dół, złotówka w dół, koszty obsługi polskiego długu w górę.
Wszyscy powinnismy się złożyć na minimalną edukację ekonomiczną dla wsiowych i małomiasteczkowych matołów i marzycieli z podkarpackiego i podlaskiego, żeby cos jeszcze oswiecało te głowy oprócz wiary w cuda i pana boga.
~450gr_za_frania
Madry wsiok co bierze doplaty w euro np. 400 ojro od ha ziemniakow cieszy sie bo dotacja rosnie a krusik malutki a przyszla rentka z krusu wysoka . A za por oku wybory i moze paliwo bedzie tansze i wina w sklepie tansze.
~reererr
naiwni kredyciarze myślą że duda spłaci za nich pół kredytu a jedyne co się z powodu dudy stanie to to że złotówka osłabła na jakiś moment i przez te kilka miesięcy kredyciarze znowu będą mieli większą rate do zapłaty :P a za rok jak już do rozumów najmniej bystrych dotrze że to była tylko kiełbasa wyborcza to założą kolejną akcje naiwni kredyciarze myślą że duda spłaci za nich pół kredytu a jedyne co się z powodu dudy stanie to to że złotówka osłabła na jakiś moment i przez te kilka miesięcy kredyciarze znowu będą mieli większą rate do zapłaty :P a za rok jak już do rozumów najmniej bystrych dotrze że to była tylko kiełbasa wyborcza to założą kolejną akcje tym razem "nabici w Dudę"
~450gr_za_frania
Franek dzis +1,6% do jesieni na niepewnosci polecimy wysoko. Jak franio wywali na 4,50 to frankensztajny beda chetniej glosowac na pis co im umozy dlugi :-).
Widac ze liczba troli dudy spadla. 3 dni temu to tylko duda is king. bo jest congratulation and condolation
~pol
no i juz Duda pomaga frankowiczom

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki