12,5200 zł
0,00% 0,0000 zł
Creativeforge Games SA (CFG)

Publikacja strategii rozwoju Emitenta na lata 2019-2021

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 23 / 2019
Data sporządzenia: 2019-09-02
Skrócona nazwa emitenta
CREATIVEFORGE GAMES S.A.
Temat
Publikacja strategii rozwoju Emitenta na lata 2019-2021
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
W nawiązaniu do raportów ESPI nr 7/2019 z dnia 21 lutego 2019 r. oraz nr 12/2019 z dnia 28 marca 2019 r., Zarząd Spółki CreativeForge Games S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości informacje podsumowujące działania podjęte przez Spółkę w 2019 r. oraz strategię rozwoju Emitenta na lata 2019-2021.

1. Działalność produkcyjna.
Tworzenie wielu preprodukcji gier taktycznych, strategicznych oraz o różnej tematyce w celu sprawdzenia ich potencjału produkcyjnego.
Przyjęcie bardziej zrównoważonej polityki budżetowej, co w efekcie pozwoli na produkcję dużo większej liczby tytułów przy bardzo ograniczonych kosztach działalności. Współpraca z Grupą Kapitałową PlayWay S.A. (dalej jako: GK PlayWay) przy sprawdzaniu potencjału sprzedażowego, testowaniu gier przez PlayWay Testing Center oraz wsparcie w zakresie marketingu, wydawnictwa, sprzedaży i kontaktów międzynarodowych.
Obecnie w Spółce powstaje 14 projektów. Jedna preprodukcja została wdrożona do produkcji, jej budżet jest szacowany na 200.000 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych), a czas do wydania wynosi około 12 miesięcy.

2. Działalność wydawnicza.
Wydawnictwo gier z GK PlayWay o tematyce gier taktycznych i strategicznych, a także pozyskiwanie tytułów do wydania spoza GK PlayWay. Spółka zakłada możliwość częściowego finansowania takich produkcji. Obecnie negocjowane jest wydanie trzech tytułów spoza GK PlayWay.

3. Maksymalne wykorzystanie aktywów Spółki.
Główne aktywa Spółki to między innymi Hard West oraz aktywa dotyczące preprodukowanych gier. Spółka maksymalizując zyski z wydanych produkcji będzie tworzyła w oparciu o wymienione IP kolejne wersje na inne platformy, w tym: Nintendo Switch, szeroko rozumiany Mobile, gry planszowe, konsole itd. Spółka może dążyć także do odsprzedania niektórych aktywów, jeżeli będzie to opłacalne ekonomicznie.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-09-02 Piotr Karbowski Prezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.