0,6500 zł
0,00% 0,0000 zł
Compress SA (COM)

Podpisanie listu intencyjnego.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 26 / 2019
Data sporządzenia: 2019-10-03
Skrócona nazwa emitenta
COMPRESS S.A.
Temat
Podpisanie listu intencyjnego.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki Thunderbolt S.A. z siedzibą w Krakowie (dawniej ComPress S.A., dalej "Spółka") informuje, iż w dniu 3 października 2019 r. podpisał z Panią Urszulą Radwańską List intencyjny ("List intencyjny"), w którym strony postanowiły podjąć negocjacje w sprawie współpracy przy projekcie platformy internetowej o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe o tenisie, a która będzie prowadzona przez Spółkę.

Planowana współpraca zakłada aktywny udział Pani Urszuli Radwańskiej w przygotowywaniu i udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych. Intencją stron, jest również dołączenie przez Panią Urszulę Radwańską do akcjonariatu Spółki, w drodze objęcia nowej emisji akcji. W opinii Zarządu dołączenie do struktur Spółki Pani Urszuli Radwańskiej będzie istotnym zdarzeniem dla Spółki, mając na uwadze bardzo duże doświadczenie jako profesjonalnej tenisistki oraz jej rozpoznawalny wizerunek w Polsce i na świecie, którego wykorzystanie w ramach realizacji przedsięwzięcia będzie istotnym czynnikiem wpływającym na efekty, a w konsekwencji wartość prowadzonych działań.

Strony ustalą warunki współpracy, spisane w Term Sheet (porozumieniu w sprawie podstawowych warunków współpracy) do dnia 30 listopada 2019 roku.

Zarząd zaznacza, iż podwyższenie kapitału zakładowego w drodze emisji kolejnej serii akcji (które miałyby zostać następnie objęte przez Panią Urszulę Radwańską), będzie zależne od woli akcjonariuszy wyrażonej na walnym zgromadzeniu Spółki.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-10-03 ŁUKASZ GÓRSKI PREZES ZARZĄDU
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium

  • NWZA ws. powołania członka RN, zmiany statutu, zmiany zasad uchwalania istotnej zmiany przedmiotu działalności spółki, podwyższenia kapitału zakładowego, z wyłączeniem prawa poboru, sporządzania sprawozdań finansowych według zasad określonych w Ustawie z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości oraz zatwierdzenia strategii spółki.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.