REKLAMA

CNT S.A.: Informacja o zawarciu przedwstępnej umowy sprzedaży lokalu usługowego przez spółkę zależną w ramach działalności deweloperskiej.

2021-07-16 15:17
publikacja
2021-07-16 15:17
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 26 / 2021
Data sporządzenia: 2021-07-16
Skrócona nazwa emitenta
CNT S.A.
Temat
Informacja o zawarciu przedwstępnej umowy sprzedaży lokalu usługowego przez spółkę zależną w ramach działalności deweloperskiej.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna z siedzibą w Sosnowcu („Emitent”, „Spółka”) informuje, że spółka zależna Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna spółka komandytowa („Sprzedający”) zawarła w dniu 16 lipca 2021 roku z PROJEKT WROCŁAWSKA 53 spółką z o.o. („Kupujący”) przedwstępną umowę sprzedaży w związku z realizacją inwestycji „Nowa 5 Dzielnica” w Krakowie, której przedmiotem jest zobowiązanie do sprzedaży lokalu usługowego wraz z udziałami w nieruchomości wspólnej oraz udziałami we współużytkowaniu wieczystym nieruchomości rekreacyjnej, stanowiącej zieleń, komunikacyjnej i dojazdowej za łączną kwotę 11.734.200 zł. Umowa przyrzeczona zostanie zawierana pod warunkiem uzyskania pozwolenia na budowę, na podstawie którego możliwe będą zmiany w układzie pomieszczeń skutkujące podziałem lokalu usługowego, najpóźniej do 15 lutego 2022 roku. Umowa zawiera standardowe dla tego typu transakcji postanowienia dotyczące zapewnień i oświadczeń Sprzedającego i Kupującego oraz dotyczące odpowiedzialności stron.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-07-16 Jacek Taźbirek Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
​Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

​Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki