REKLAMA

CNN prezentuje Polskę

2010-06-29 10:00
publikacja
2010-06-29 10:00

Od 28 czerwca do 2 lipca CNN International zaprasza widzów na program z serii "i-list", w którym zaprezentuje Polskę.CNN sprawdzi, co dzieje się w Polsce po katastrofie prezydenckiego samolotu, w której zginęła głowa państwa, dowódcy wojskowi i wiele z najważniejszych osób w kraju. Jaka będzie przyszłość kraju, który obecnie przygotowuje się do drugiej tury wyborów prezydenckich i jednocześnie walczy ze skutkami jednej z największych powodzi w jego historii?

Przez cały tydzień prezenterka CNN Fionnuala Sweeney będzie prowadzić program "World One", emitowany w czasie najwyższej oglądalności, na żywo z Warszawy i Krakowa. W programie obok wywiadów z przedstawicielami świata polityki, biznesu, sportu i kultury znajdą się także reportaże z kraju przygotowane przez korespondenta CNN Freda Pleitgena.

Kulminacyjnym punktem "i-list Poland" będzie specjalny półgodzinny program złożony z najciekawszych reportaży tygodnia o Polsce, który zostanie wyemitowany w sobotę 3 lipca o godz. 18.30 (powtórki: sobota 4 lipca godz. 13.00 i 20.00 oraz czwartek godz. 14.30 i 18.00).

Seria programów "i-list" zabiera widzów w podróż po miejscach, które wpływają na przemysł, biznes, technologię, kulturę oraz wiele innych dziedzin. "i-list Poland" to piąta odsłona serii, w której od początku roku zaprezentowano: Francję, Bahrajn, Gruzję i Macedonię.

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki