REKLAMA

CI GAMES S.A.: Szacunkowe wyniki finansowe Grupy Kapitałowej CI Games za rok 2014.

2015-01-09 17:10
publikacja
2015-01-09 17:10
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 1 / 2015
Data sporządzenia: 2015-01-09
Skrócona nazwa emitenta
CI GAMES S.A.
Temat
Szacunkowe wyniki finansowe Grupy Kapitałowej CI Games za rok 2014.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd CI Games S.A. informuje, iż wedle wstępnych szacunków Emitenta skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży osiągnięte przez Grupę Kapitałową CI Games w 2014 roku przekroczyły 100 mln zł. Szacunkowy skonsolidowany dług netto na dzień 31.12.2014r. wyniósł ponad -9 mln zł (słownie: minus dziewięć milionów złotych), co oznacza nadwyżkę środków pieniężnych nad odsetkowymi zobowiązaniami finansowymi.

Powyższe szacunki zostały przygotowana przez Spółkę przy poniższych założeniach:
Walutą szacunku jest polski złoty. Przychody zrealizowane przez CI Games S.A. oraz przez spółki zależne Emitenta zostały przeliczone wg kursów średnich (NBP) walut w okresie objętym szacunkiem. Przychody ze sprzedaży zostały oszacowane w wysokości spodziewanej zapłaty, tzn. pomniejszone o udzielone i spodziewane rabaty, zwroty oraz prowizje.
Dług netto został obliczony według formuły: Dług netto = kredyty + papiery dłużne + oprocentowane pożyczki - środki pieniężne i ich ekwiwalenty.

Przedstawione szacunki nie podlegały sprawdzeniu przez biegłego rewidenta.
Skonsolidowany raport roczny za 2014 rok zostanie opublikowany przez Emitenta w terminie do dnia 23 marca 2015 roku. Terminy publikacji raportów okresowych w 2015 roku Emitent poda odrębnym raportem bieżącym.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2015-01-09 Adam Pieniacki Członek Zarządu Adam Pieniacki
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (8)

dodaj komentarz
~MAŁYKAZIO
Tak jak sobie policzyłem to zysk za 2014 wyniesie 39-56 MILIONÓW ZŁOTYCH a prognoza na 2015 to 61-89 MILIONÓW ZŁOTYCH. ;-) :-)
~Papas
Sama kwota szacowanych wyników finansowych brzmi bardzo fajnie, ciekawi mnie fakt jak będzie się to pokrywało z faktycznym wynikiem finansowym spółki za rok 2014, chociaż nie powinny się te wyniki zbytnio różnić. Myślę że był to bardzo dobry rok dla CI Games.
~olo
A mnie najbardziej cieszy to że szacują nadwyżki, dodać możne to że jeszcze jedna premiera szykuje się dla Lords-ów w dodatku mamy już nowe informacje na tamat Dodatki. Firma rozwija skrzydła:)
~Ramon
To raczej całkiem przyzwoite szacunki. Miejmy nadzieje, że pokryją się z rzeczywistymi wartościami. Premiera w Japonii na pewno jeszcze podniesie zysk. Sukces Lordów był im potrzebny. Dzięki temu mogą inwestować w kolejne tytuły i kolejne rynki. Prężnie pną się w górę. Styczniowe DLC, mobilne Lordy ( których ja To raczej całkiem przyzwoite szacunki. Miejmy nadzieje, że pokryją się z rzeczywistymi wartościami. Premiera w Japonii na pewno jeszcze podniesie zysk. Sukces Lordów był im potrzebny. Dzięki temu mogą inwestować w kolejne tytuły i kolejne rynki. Prężnie pną się w górę. Styczniowe DLC, mobilne Lordy ( których ja się osobiście nie mogę doczekać), kolejna część Snajpera i prace nad drugą częścią LotF. Może i spółka nie należy do największych ale ciągle twardo się trzyma i nie poddaje.
~Hans87
Hm.. myślę że sukces Lords of the fallen da pewną stabilność finansową firmie, wydanie dodatku to też dobre posunięcie, informacja o kolejnej części, i kolejnych grach, Jest dobrze. może być lepiej. Szacowane przychody są właśnie po to by można było określić rząd bądź też faktyczną kondycję firmy, tutaj Hm.. myślę że sukces Lords of the fallen da pewną stabilność finansową firmie, wydanie dodatku to też dobre posunięcie, informacja o kolejnej części, i kolejnych grach, Jest dobrze. może być lepiej. Szacowane przychody są właśnie po to by można było określić rząd bądź też faktyczną kondycję firmy, tutaj chyba nie ma co się spierać, że kondycja wraca.
~calesar
Według mnie najważniejszym zadaniem CI Games jest teraz być niezależnym finansowo od zewnętrznych inwestorów, których potrzebowali przy tworzeniu poprzednich gier. Mnie bardziej osobiście interesuje DLC niż sama premiera gry w Japonii:P Wiadomo przyniesie ona pewnie spółce duże zyski, a same akcje skoczą w górę. Wszystko Według mnie najważniejszym zadaniem CI Games jest teraz być niezależnym finansowo od zewnętrznych inwestorów, których potrzebowali przy tworzeniu poprzednich gier. Mnie bardziej osobiście interesuje DLC niż sama premiera gry w Japonii:P Wiadomo przyniesie ona pewnie spółce duże zyski, a same akcje skoczą w górę. Wszystko jest kwestią czasu.
~lol
Niezły przychód:) ciekawie ile będzie po premierze Lords of the fallen po Premierze w Japonii. I oczywiście po dodaniu do sprzedaży DLC do lotf.
~calesar
Szacowania przychody zawsze są trochę inne od faktycznego stany przychodu chociaż oczywiście mogą być do siebie bardzo zbliżone. Z całej tej wiadomości o szacowanych wynikach finansowych najbardziej na pewno inwestorów zadowala informacja na temat nadwyżki środków pieniężnych nad odsetkowymi zobowiązaniami finansowymi.Szacowania przychody zawsze są trochę inne od faktycznego stany przychodu chociaż oczywiście mogą być do siebie bardzo zbliżone. Z całej tej wiadomości o szacowanych wynikach finansowych najbardziej na pewno inwestorów zadowala informacja na temat nadwyżki środków pieniężnych nad odsetkowymi zobowiązaniami finansowymi. Teraz przy takich szacowaniach akcje powinny iść w górę więc zacierają ręce osoby kupujące akcje CIG'u 2-3 tygodnie temu.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki