CBA w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu. Chodzi o przetargi

Agenci CBA pojawili się w środę w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu. Przyszli po dokumenty związane z przetargami ogłaszanymi przez te placówkę.

(CBA)

Informację o prowadzonych w szpitalu "czynnościach analityczno-informacyjnych" – potwierdził PAP naczelnik wydziału komunikacji społecznej CBA Temistokles Brodowski. "Dotyczą one szeroko rozumianych przetargów, realizowanych przez szpital" – dodał. Biuro nie zdradza bliższych szczegółów, zaznacza, że w szpitalu nie jest prowadzona żadna "kontrola".

Według nieoficjalnych informacji PAP, agenci CBA z Katowic pojawili się w placówce w środę z prośbą o przekazanie dokumentów związanych z przetargami. Od wyników ich analizy będą zależały ewentualne dalsze czynności. Po otrzymaniu dokumentów funkcjonariusze CBA opuścili już szpital – dowiedziała się PAP.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im św. Barbary w Sosnowcu, zwany dawniej szpitalem górniczym, to jedna z największych tego typu placówek ochrony zdrowia w regionie i jeden z najważniejszych elementów ratownictwa medycznego w tej części kraju. Mieści się w nim jedyne centrum urazów wielonarządowych w województwie śląskim. Szpitalem zarządza samorząd województwa.(PAP)

autor: Krzysztof Konopka

kon/ mark/

Źródło: PAP
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,7% II 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% II 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 330,48 zł II 2020
Produkcja przemysłowa rdr 4,9% II 2020

Znajdź profil