REKLAMA

CBA w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu. Chodzi o przetargi

2020-01-29 14:30
publikacja
2020-01-29 14:30

Agenci CBA pojawili się w środę w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu. Przyszli po dokumenty związane z przetargami ogłaszanymi przez te placówkę.

/ CBA

Informację o prowadzonych w szpitalu "czynnościach analityczno-informacyjnych" – potwierdził PAP naczelnik wydziału komunikacji społecznej CBA Temistokles Brodowski. "Dotyczą one szeroko rozumianych przetargów, realizowanych przez szpital" – dodał. Biuro nie zdradza bliższych szczegółów, zaznacza, że w szpitalu nie jest prowadzona żadna "kontrola".

Według nieoficjalnych informacji PAP, agenci CBA z Katowic pojawili się w placówce w środę z prośbą o przekazanie dokumentów związanych z przetargami. Od wyników ich analizy będą zależały ewentualne dalsze czynności. Po otrzymaniu dokumentów funkcjonariusze CBA opuścili już szpital – dowiedziała się PAP.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im św. Barbary w Sosnowcu, zwany dawniej szpitalem górniczym, to jedna z największych tego typu placówek ochrony zdrowia w regionie i jeden z najważniejszych elementów ratownictwa medycznego w tej części kraju. Mieści się w nim jedyne centrum urazów wielonarządowych w województwie śląskim. Szpitalem zarządza samorząd województwa.(PAP)

autor: Krzysztof Konopka

kon/ mark/

Źródło:PAP
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki