REKLAMA

CARBON STUDIO S.A.: Rozpoczęcie kampanii marketingowej gry Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall

2020-10-29 17:25
publikacja
2020-10-29 17:25
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 22 / 2020
Data sporządzenia: 2020-10-29
Skrócona nazwa emitenta
CARBON STUDIO S.A.
Temat
Rozpoczęcie kampanii marketingowej gry Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Carbon Studio S.A. z siedzibą w Chorzowie („Emitent”), informuje o rozpoczęciu kampanii marketingowej gry Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall. Projekt znany był wcześniej pod roboczym tytułem Warhammer: Age of Sigmar.

Emitent wskazuję, że tytuł ukaże się w 2021 roku i dostępny będzie na głównych platformach PC VR i jednocześnie Oculus Quest oraz Oculus Quest 2. Emitent informuje także, że gra na platformy Oculus Quest przeszła pomyślnie pierwszy etap certyfikacji. Dokładna data premiery i cena gry zostanie ustalona i podana w późniejszym terminie.

Została uruchomiona również strona sklepu Steam, strona internetowa projektu - www.tempestfall.com, konta na mediach społecznościowych oraz zaprezentowano announcement trailer dostępny m.in. pod adresem:

YouTube:
https://youtu.be/HgnnRGx6D5M

Steam:
https://store.steampowered.com/app/1337100/Warhammer_Age_of_Sigmar_Tempestfall/

Krótki opis tytułu:

Akcja gry rozgrywa się w uniwersum Warhammer Age of Sigmar (znanym i cenionym przez miliony graczy na całym świecie), po wydarzeniu określanym jako Necroquake. Z krainy śmierci Nagasha i ze wszystkich królestw nadciągają siły Nighthaunt. Specjalny oddział Stormcast Eternals wyrusza na misję zbadania nowego zagrożenia dla Królestw Śmiertelników (Mortal Realms). Razem z tymi elitarnymi żołnierzami, musisz stawić czoła pełnym terroru terenom krainy Shyish i przebić się przez hordy Nighthaunt, by ochronić Siły Porządku przed złowrogą intrygą.

Łącząc imersyjną walkę wręcz z potężnym, opartym na gestach rąk rzucaniem zaklęć, twoja pogoń zaprowadzi cię przez pełną akcji rozgrywkę w świecie Warhammera, czających się tajemnic i ukrytych niebezpieczeństw. Od miast po katakumby, od bagien po więzienia, im bardziej zagłębiasz się w świecie Tempestfall, tym bardziej staje się on niebezpieczny. Stąpaj ostrożnie - kraina Shyish jest pełna mściwych upiorów, a śmierć zawsze czai się w pobliżu.

W ocenie Emitenta wydanie gry Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall może mieć istotny wpływ na rozwój Carbon Studio S.A. oraz przyszłe wyniki finansowe Emitenta.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-10-29 Błażej Szaflik Prezes Zarządu
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki