REKLAMA

Bridge Solutions Hub S.A.: Zawarcie umowy o zachowaniu poufności (NDA) z L4D sp. z o.o.

2023-10-31 21:21
publikacja
2023-10-31 21:21
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 8 / 2023
Data sporządzenia: 2023-10-31
Skrócona nazwa emitenta
Bridge Solutions Hub S.A.
Temat
Zawarcie umowy o zachowaniu poufności (NDA) z L4D sp. z o.o.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Bridge Solutions Hub S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, iż w dniu 31 października 2023 r. Spółka zawarła z L4D sp. z o.o. z siedzibą w Kamionce umowę o zachowaniu poufności (non-disclosure agreement) w zamiarze podjęcia negocjacji, których celem jest nabycie przedsiębiorstwa L4D sp. z o.o.
W ramach zawartej umowy Spółka pozyska informacje oraz dane dotyczące przedsiębiorstwa L4D sp. z o.o., a w tym związane z jego sytuacją finansową oraz gospodarczą, w kontekście możliwości podjęcia decyzji inwestycyjnej.
Jednocześnie Emitent informuje, że zawarcie umowy NDA stanowi jedynie etap przygotowawczy, zmierzający do prowadzenia negocjacji, które mogą, ale nie muszą doprowadzić do nabycia przedsiębiorstwa lub zorganizowanej części przedsiębiorstwa L4Dsp. z o.o.
L4D sp. z o.o. jest właścicielem marki Look4dog. Podmiot ten od ponad 4 lat rozwija dynamicznie rosnącą globalną aplikację Look4dog.com (6 działających języków), która łączy hodowców psów (FCI/AKC/The KC UK) z tymi, którzy szukają rasowych szczeniaków lub psów w jakimkolwiek miejscu na świecie. W bazie Look4dog znajduje się prawie 4000 hodowli psów rasowych z 13 krajów, ponad 50 000 unikalnych użytkowników miesięcznie i ponad 10 000 psów. Celem aplikacji jest zostać platformą numer 1. w tej niszy rynkowej.
Znaczącym elementem ekosystemu Look4dog jest rozwijany od ponad roku Look4dog Shop, czyli sklep z produktami dla psów. W ramach tej działalności podmiot za pośrednictwem platform e-commerce oraz własnej strony internetowej prowadzi sprzedaż szerokiego wachlarza produktów dla psów, w tym przede wszystkim karm premium dla psów marki własnej Look4dog CARE. Platforma planuje rozwijać kanał e-commerce o kolejne karmy i produkty dla zwierząt jako jeden ze swoich bazowych kierunków wzrostu. Look4dog posiada także bardzo szeroką i wciąż rosnącą bazę social mediów (w tym Facebook, Instagram), która stanowi dla marki dodatkowe kanały dotarcia do bardzo zaangażowanej grupy klientów, jakimi są posiadacze zwierząt.
W ocenie zarządu, rozpoczęcie negocjacji i potencjalne nabycie przedsiębiorstwa L4D sp. z o.o. pozwoli Spółce poszerzyć działalność w sektorze e-commerce w branży z dużym potencjałem wzrostu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-10-31 Arkadiusz Maciejewski Prezes Zarządu
2023-10-31 Agnieszka Nowicka Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki