REKLAMA
JUŻ JUTRO

Boom na kredyty samochodowe GE Money Banku

2007-09-14 13:50
publikacja
2007-09-14 13:50
Kredyty samochodowe są jednymi z najszybciej rozwijających się produktów GE Money Banku. Tylko w pierwszym półroczu 2007 bank udzielił 11 406 kredytów samochodowych o łącznej wartości 444 522 680 złotych, czyli na sumę ponad 70% większą w porównaniu z tym samym okresem w roku ubiegłym.
GE Money Bank rozwija się najdynamiczniej z grupy banków niezwiązanych z koncernami motoryzacyjnymi, a jednocześnie jest liderem sprzedaży kredytów na samochody używane. Bank udzielił w pierwszej połowie 2007 roku aż 7200 kredytów na samochody używane na sumę 222 278 245 złotych. Łączna wartość kredytów samochodowych w GE Money Banku wynosi 1,36 mld złotych.

- Największą dynamikę sprzedaży kredytów samochodowych na rynku zawdzięczamy wprowadzeniu nowych produktów dla firm i intensywnej akcji promocyjnej skierowanej do klientów indywidualnych - mówi Przemysław Łaszczewski, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Kredytów Samochodowych GE Money Banku - Staramy się dostosowywać nasze kredyty do indywidualnych potrzeb klientów i wspólnie z dealerami rozwijamy ofertę promocji przygotowanych dla konkretnych salonów. W tym roku wprowadziliśmy już ponad 15 promocji dostępnych u dealerów oraz w komisach, jak również w sieci autoryzowanych dealerów samochodów używanych GEpard.

- Doskonałe wyniki sprzedaży kredytów samochodowych GE Money Bank zawdzięcza również wspieraniu działalności swoich partnerów. Należymy do liderów sprzedaży kredytów wspierających podstawą działalność naszych kontrahentów, na przykład poprzez tzw. kredyty stokowe lub kredyty na pojazdy demonstracyjne i serwisowe – podkreśla Przemysław Łaszczewski. Ilość kontrahentów, których wspieramy oraz ich potrzeby stale rosną. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i na II półrocze zaplanowaliśmy wprowadzenie kolejnych rozwiązań dla dealerów i komisów - dodaje.

Z usług GE Money Banku korzysta obecnie ponad 20% wszystkich dealerów samochodów nowych w Polsce.

GE Money Bank oferuje kredyty zarówno na zakup samochodów nowych jak i używanych. Produkty dostępne są dla klientów niezależnie od rodzaju dochodu. Kredyt otrzymać można również bez przedstawiania zaświadczenia o dochodach i bez wpłaty własnej. Możliwe jest także bezpłatne przewalutowanie w okresie kredytowania oraz wcześniejsza spłata kredytu bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Kredyty GE Money Banku są dostępne w ponad 750 salonach dealerów samochodów nowych oraz w około 1500 komisach samochodowych i prawie 170 punktach należących do sieci GEpard - pierwszej w Polsce Sieci Dealerów Samochodów Używanych, autoryzowanej przez GE Money Bank.

Samochody kupowane na kredyt w sieci GEpard objęte są Programem „Auto z Gwarancją”, w ramach którego klienci otrzymują ubezpieczenie kosztów napraw samochodu. Programem mogą być objęte pojazdy, które w momencie udzielania kredytu mają nawet 10 lat lub 150 tys. km przebiegu. Dodatkowo każdy ubezpieczony pojazd objęty jest ochroną Assistance ważną niemal w całej Europie.

- Spodziewam się dalszego wzrostu rynku kredytów samochodowych dzięki sprzyjającej koniunkturze, upraszczaniu procedur, nowym i atrakcyjnym produktom oraz licznym promocjom – dodaje Przemysław Łaszczewski - Na szczególnie dynamiczny wzrost sprzedaży kredytów samochodowych liczę oczywiście w przypadku GE Money Banku, tym bardziej, że naszą ofertę powiększyliśmy o nowy produkt, kredyt AutoOkazja. AutoOkazja to jedyny na rynku kredyt gotówkowy, którego oprocentowanie ulega obniżeniu do poziomu kredytu samochodowego po ustanowieniu zabezpieczenia na pojeździe. Kredyt powstał z myślą o transakcjach pomiędzy osobami prywatnymi, w szczególności, gdy klient kupuje samochód od sąsiada, przez internet, sprowadza go z zagranicy, kupuje poza miejscem zamieszkania, szuka okazji czy już zdecydował się na zakup pojazdu, ale jeszcze go nie wybrał.

GE Money Bank / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy
Wyprodukuj wodę pod własną marką

Wyprodukuj wodę pod własną marką

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~grzesiek
duza zaleta tej oferty jest to ze dostajemy do reki gotowke na zakup auta - idealne rozwiazanie dla osob ktore chca sobie sprowadzic auto zza granicy bez posrednikow
~Alex
Coraz więcej kredytów samochodowych na rynku...Ja jeszcze nie zauważyłem kredytu który by dawał lepsze możliwości niż Autookazja...

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki