Bochenek: Premier Szydło weźmie udział w kongresie PiS

Premier Beata Szydło weźmie udział w sobotnim kongresie PiS w Przysusze - poinformował we wtorek na Twitterze rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek powiedziała w poniedziałek PAP, że kongres będzie składał się z dwóch części. "Pierwsza - będzie to kongres statutowy PiS. Druga cześć to kongres Zjednoczonej Prawicy, na której wystąpi prezes Kaczyński, wicepremier Mateusz Morawiecki, a także liderzy Zjednoczonej Prawicy, czyli Zbigniew Ziobro i Jarosław Gowin" - powiedziała Mazurek.

Pierwsza część kongresu PiS odbyła się na początku lipca ubiegłego roku w Warszawie. Wówczas Jarosław Kaczyński został ponownie wybrany na prezesa tej partii.

Mazurek powiedziała, że PiS zdecydował się zorganizować w tym roku kongres w Przysusze, bo uważa, że "na równomierny rozwój zasługują wszystkie miejscowości, cały kraj, a nie tylko duże aglomeracje". "Mówimy o zrównoważonym rozwoju nie tylko dużych ośrodków, ale też mniejszych miejscowości, stąd nasza obecność w Przysusze" - dodała rzeczniczka PiS. (PAP)

rbk/ tgo/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~poeta

Cała Przysuch gości chętnie ....cha!

! Odpowiedz
9 3 ~Krzysiek

Kto uważa, że Beata Szydło jest seksi kciuk do góry a kto ma inne zdanie do dołu

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% XII 2019
PKB rdr 3,9% III kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% XII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 213,27 zł X 2019
Produkcja przemysłowa rdr 3,8% XII 2019

Znajdź profil