Biedronka rusza z mobilnymi outletami. Nawet do 70 proc. taniej

Biedronka rusza – i to dosłownie – z kolejną promocją dla klientów. Sieć uruchomiła mobilne outlety, w których będzie można kupić produkty przemysłowe nawet o 70 proc. taniej.

(Biedronka)

Biedronka w zeszłym roku otworzyła pierwszy stacjonarny outlet w Poznaniu. Nowy format najwidoczniej przyjął się bardzo dobrze, ponieważ teraz sieć postanowiła iść o krok dalej i uruchomiła outlety mobilne. W ramach oferty Outlet Truck można znaleźć towary non food z poprzednich kolekcji przecenione nawet o 70 proc.

– Outlet Trucki Biedronki to zupełnie nowa propozycja. W każdym tygodniu przyczepy będą stały w innych lokalizacjach, umożliwiając tanie zakupy jak największej liczbie klientów z kilkunastu miejscowości. Na szukających okazji w czasie tych tygodniowych akcji wyprzedażowych czekają przyczepy o powierzchni 36 m2 z 15 paletami pełnymi produktów. Największą popularnością cieszą artykuły gospodarstwa domowego – mówi Adam Rybczonek, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego.

Outlet Truck – gdzie zrobimy zakupy?

Do poniedziałku, 19 sierpnia, zakupy w ciężarówkach Biedronki będzie można zrobić w Czarnkowie, Gnieźnie i Swarzędzu-Zalasewie. Natomiast od wtorku 20.08 Outlet Trucki będą czekać na klientów w Kórniku na ul. Woźniaka, Lwówku na ul. Pniewskiej i we Wronkach przy Mickiewicza 24.

Jak zapewnia sieć, przyczepy są przystosowane do robienia wygodnych zakupów – znajdują się tam terminale, więc nie będzie problemów z płatnościami mobilnymi. Ponadto wyposażone są w klimatyzatory, więc upał im niestraszny.

Biedronkowe Outlet Trucki otwarte są od godziny 9:00 do 20:00.

DU

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
16 27 dziki_losos

Nie dość, że w sklepach jest syf, to teraz jeszcze będą ten syf wozić po mieście...

! Odpowiedz
5 0 tomitomi

....bieeeeedny kraj ,

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne