REKLAMA

Biedronka podnosi od 1 kwietnia wynagrodzenia pracowników

2017-04-03 17:44
publikacja
2017-04-03 17:44

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, podnosi wynagrodzenia pracowników - podała spółka w komunikacie prasowym, dodając, że to trzecia podwyżka w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Spółka podała, że od 1 kwietnia pensja sprzedawcy-kasjera z trzyletnim stażem pracy wzrasta z 2.600 do 2.750 złotych brutto przy zatrudnieniu na pełen etat i uwzględnieniu bonusu za brak nieplanowanych nieobecności. Dodatkowo każdy sprzedawca-kasjer może liczyć na premię miesięczną w wysokości do 330 zł brutto.

Od 1 kwietnia najniższe wynagrodzenie pracownika rozpoczynającego pracę w Biedronce na pełen etat na stanowisku sprzedawca-kasjer wynosi 2.450 złotych brutto.

Podjęto również decyzję o wzroście wynagrodzeń kadry kierowniczej w sklepach.

Aktualnie Jeronimo Martins Polska zatrudnia ok. 60 tys. osób w oparciu o umowy o pracę.

Biedronka, największa sieć detaliczna w Polsce, liczy ponad 2720 sklepów.

pel/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (25)

dodaj komentarz
~aaaa
kurde to w urzędzie płacą 2800 po 3 latach pracy jedyne co to wzrasta dodatek za wysługę lat :( po co było się uczyć ?
~Kermit
Kiedy podatek od obrotu 1% wprowadzi PiS? To wystarczy na ucieczke kapitału.
~cykor21
Portal ma w nazwie słowo "bankier" co sugeruje artykuły związane z bankowością, ale co chwila czytam o wynagrodzeniach w dyskontach. Gdzie tu związek, że wynagrodzenie kasjera wywołuje taką reakcję wśród redaktorów?
~HighFive
a Wirtualna Polska ma artykuły ze świata... o kurcze :)
~Szczery
Tylko Idiota pracuje za mniej niż 6.000 tyś zł,jak to mówią nasi Politycy.To pokazuje że zagraniczni inwestorzy mają polaków za idiotów.Tyle lat w UE i 500-600 euro brutto pensji przeliczając uważają za sukces.A pan TUSK ile zgarnia w PE za to że zezwolił zagranicznym inwestorom robić z polaków niewolników i tanią Tylko Idiota pracuje za mniej niż 6.000 tyś zł,jak to mówią nasi Politycy.To pokazuje że zagraniczni inwestorzy mają polaków za idiotów.Tyle lat w UE i 500-600 euro brutto pensji przeliczając uważają za sukces.A pan TUSK ile zgarnia w PE za to że zezwolił zagranicznym inwestorom robić z polaków niewolników i tanią siłę roboczą UE.
~ehhh
Czekaj czekaj... W jaki sposób Biedra robi tanią siłę roboczą w UE? Oni pracują w Polsce, są tu odprowadzane za nich składki. Zapytaj ile zarabia Pani Czesia w sklepie osiedlowym i porównaj do zarobków w Biedrze.

Z drugiej strony jeżeli ktoś swoją edukację zakończył na podstawówce lub liceum (z różnych
Czekaj czekaj... W jaki sposób Biedra robi tanią siłę roboczą w UE? Oni pracują w Polsce, są tu odprowadzane za nich składki. Zapytaj ile zarabia Pani Czesia w sklepie osiedlowym i porównaj do zarobków w Biedrze.

Z drugiej strony jeżeli ktoś swoją edukację zakończył na podstawówce lub liceum (z różnych względów - zależnych bądź niezależnych od osoby) to wymaganie aby zarabiać 6000 jest porównywalne do pingwina który chce latać.
~bey
jeszcze przydalaby sie informacja jak na dzialalnosci geronimo wychodzi polska. wedlug mnie drenowana jest wysylka kapitalu do portugalii i to kapitalu juz nie w zlotowkach, za to polska ma coraz wiekszy dlug i tez nie tylko w zl
~pit
60000 pracownikow x 1917 netto = 115 mln zł. Jak tu budować majątek narodowy przy tak głodowych pensjach?
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki