Biedronka otworzy w Krakowie całodobowe sklepy na ŚDM

redaktor Bankier.pl

Biedronka postanowiła na czas trwania Światowych Dni Młodzieży wydłużyć pracę kilku swoich placówek. 10 sklepów sieci w Krakowie będzie czynnych całą dobę. Biedronka na czas ŚDM umożliwi także płatność w euro.

Biedronka otworzy w Krakowie całodobowe sklepy na ŚDM
Biedronka otworzy w Krakowie całodobowe sklepy na ŚDM (fot. Katarzyna Waś-Smarczewska / Bankier.pl)

Od poniedziałku 25 lipca 10 wybranych krakowskich Biedronek będzie do dyspozycji klientów przez całą dobę, a w weekend od 29 do 31 lipca liczba takich sklepów zwiększy się do 20. Turyści otrzymają mapki aglomeracji krakowskiej z zaznaczonymi sklepami i godzinami ich otwarcia. Inną nowością w ramach ŚDM ma być rozszerzenie oferty produktów regionalnych. Będą one dostępne w Biedronkach od 24 lipca.

Przed trzema sklepami sieci Biedronka od 25 do 31 lipca rozstawione zostaną namioty, gdzie będzie można kupić napoje. Ułatwieniem dla przybywających do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży będzie również możliwość płacenia w euro.

Podczas ŚDM całą dobę będą czynne także dodatkowe sklepy sieci Tesco. 5 z 6 krakowskich placówek mają być do dyspozycji klientów przez 24 godziny. Turyści otrzymają w nich też bezpłatne plany miasta.

Światowe Dni Młodzieży rozpoczną się 26 lipca i potrwają do 31 lipca. Do Krakowa może wtedy przyjechać aż 1,5 mln pielgrzymów z całego świata.

Agnieszka Ślęzak

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Aga

Na czas śdm w Krakowie jest prohibicja. Nie rozumiem co złego jest w tym że dorośli ludzie kupią sobie papierosy.

! Odpowiedz
2 1 ~Polak

Pakt z Czarnymi zawarty. Udziały wpłacone więc mogą handlować. A kiedy ci zmęczeni pracownicy pójdą do kościoła, zgodnie z literą głoszonych kazać czarnych. Brak mi słów na to. A tu czytam że leki na raka, leki które pacjent musi wziąć po każdej chemioterapi kilkaset zdrożały (3,20 na 20 zł). Nie mówię już o wielu innych. Będziemy my wszyscy płacić za te usilne święta kościelne.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
5 2 ~ererer

wyobraźcie sobie co by było gdyby pracownicy biedronek zawiązali spisek i w tym właśnie szczycie popytu na alkohol i prezerwatywy, dyskretnie je poprzedziurawiali, już kilka miesięcy po, Watykan ogłosiłby że na ŚDM wydarzył się CUD ŻYCIA

:D hahahahah

a tak na poważnie to mam nadzieje że przygotowali zapasy na wzmożony popyt tych produktów

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
5 2 ~NetBoy

ACHA czyli jak trzeba karmic tę patologie to nikomu nie przeskadza że sklep będzie otwarty cała dobę?! Ale sklepy pracujące w weekendy poza SDM juz nie są Ok. Zaklamanie pisuarow

! Odpowiedz
4 14 ~Hipo

I już PiSowi i związkom nie przeszkadza praca w niedzielę, już rodziny nie muszą być razem...

! Odpowiedz
0 19 ~katastrofa

Tyle młodych ludzi ze smartfonami, toż wyłapią nam wszystkie pokemony

! Odpowiedz
0 4 ~s6

Brawo Biedronka i Tesco za otwarcie przez 24 godz. 1,5 mln ludzi, a każdy przez kilka dni wyda z 1000 zł - czyli zostawią w Krakowie 1,5 mld zł :-D

! Odpowiedz
0 8 ~A_co

Kurs 1eur=1zl

! Odpowiedz
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
4 23 ~ZnamREaliaSDM

To dobrze, będzie młodzież miała gdzie 24h na dobę kupować alko, papierosy i prezerwatywy.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne