Biedronka doceni pracowników. Ponad 2000 zł nagrody

Biedronka rozda pracownikom nagrody roczne. Na konto powinny trafić do zatrudnionych jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi - donoszą Wiadomości Handlowe

(fot. Adam Chelstowski / FORUM)

- Z ogromną przyjemnością informuję, że zarząd firmy zatwierdził na moją prośbę Nagrodę Specjalną E.A. Soares dos Santosa w wysokości 2100 zł. Kwota ta jest o 5 proc., tj. 100 zł, wyższa w porównaniu z nagrodą przyznaną w ubiegłym roku. Tegoroczne nagrody będą wypłacane wyjątkowo wcześniej niż w latach ubiegłych, tj. do 19 kwietnia - napisał w liście do pracowników Pedro Soares dos Santos, prezes i dyrektor generalny Grupy Jeronimo Martins, podają "WH". 

Nagrodę roczną dostaną pracownicy zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin. Osoby na niepełnym etacie otrzymają premię proporcjonalną do wymiaru etatu. Nagroda dotyczy pracowników, którzy podpisali umowy nie później niż 3 kwietnia 2018 r. i są zatrudnione na podstawie umowy o pracę z JMP. Kolejnymi warunkami do spełnienia są: okres absencji nie wyższy niż 180 dni, brak nieusprawiedliwionych nieobecności oraz dobra ocena  pracy.

- Naszej grupie po raz kolejny udało się osiągnąć wszystkie cele, które sobie wyznaczyliśmy. W poczuciu dobrze zrealizowanego zadania chcemy docenić wysiłek i zaangażowanie tych, którzy są siłą napędową naszego biznesu i którzy codziennie pracują na to, co udało nam się wspólnie osiągnąć w Polsce, Portugalii i Kolumbii - podaje Pedro Soares dos Santos cytowany przez "WH". 

WS

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
40 70 grzegorzkubik

Czas pokazać to nauczycielom. Jak się normalnie pracuje to się ma a nie jak te łazęgi co udają, że pracują a żądają aż 1000 zł podwyżki. O nie mili Państwo. Pracownicy Biedronki tak nauczyciele zdecydowanie nie. Zdecydowanie nie.

! Odpowiedz
56 28 secundus

Przyjacielu, są dwie możliwości, stawiam na pierwszą:

1. Jesteś pisowskim trollem.
2. Jesteś kimś po podstawówce i dlatego uważasz, że wszyscy powinni pracować na 'nie prestiżowych' stanowiskach. Wtedy jednak sam goniłbyś na budowie i nie mógł tu pisać..... stop, nie mógłbyś tego robić, bo podążając twoją logiką, nikt niemiałby umiejętności aby zaprojektować budynek, urządzenie, z którego piszesz, twoje ubrania... generalnie żyli byśmy w jaskiniach. Ergo, też jesteś pisowskim trollem.

Swoją drogą, to fascynujące jest to, jak władza nastawia społeczeństwo przeciw nauczycielom. Nawet w temacie o nagrodach rocznych w biedrze :/

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
13 27 grzegorzkubik odpowiada secundus

Piszę ładnie składnie. Jakim cudem wpadłeś na pomysł, że ktoś po podstawówce przegląda forum Bankiera. Pogrążasz się koleś. Pisząc tu takie coś pokazujesz jak mało lotny umysłowo jesteś. Widuję posty takich jak ty. Najpierw ktoś zbuduje kilka ładnych zdań a później wchodzi taki ziomuś jak ty i inteligentniejszego od siebie poucza. Często sam pisząc jakby dwóch zdań nie umiał sklecić. Jednak nie przeszkadza mu pisać o wykształceniu kogoś kogo krytykuje. Pisząc wprost. Tuman ocenia inteligentnego. Ty byś po profesorach z UJ-tu pojechał jakby nie zgadzała się ich opinia z Twoją. CO DO NAUCZYCIELI. NAUCZYCIEL, KTÓRY PISZE NA TABLICY „TYLKO ŚWINIE SIEDZĄ NA EGZAMINIE” JEST DLA MNIE ZEREM PONIŻEJ PRZECIĘTNEGO MENELA Z PARKU. Ponadto nauczyciel powinien mieć minimum wiedzy o gospodarce by nie żądać jak górnik wysokich podwyżek. Skoro jest nauczyciele a nierzadko uczy w liceach ekonomicznych to na Boga niech nie pokazuje tym strajkiem tumaństwa. NIECH POKAŻE, ŻE ZNA SIĘ NA EKONOMI I GOSPODARCE I NIE PRZEDSTAWIA SWĄ POSTAWĄ, ŻE JEST IDIOTĄ.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
8 10 secundus odpowiada grzegorzkubik

Masz rację :) Dlatego napisałem też, że stawiam na pierwsze. Na to, co tak 'przypadkiem' ominąłeś :)

To studiujesz na UJ-cie i dorabiasz w jakiejś firmie zajmującej się informatyką/marketingiem internetowym (trolowaniem na zamówienie). A z ciekawości, co studiujesz?

! Odpowiedz
5 28 wnr odpowiada secundus

"Swoją drogą, to fascynujące jest to, jak władza nastawia społeczeństwo przeciw nauczycielom. Nawet w temacie o nagrodach rocznych w biedrze :/" - to nie władza nastawia, to ZNP i sami nauczyciele

! Odpowiedz
8 14 grzegorzkubik odpowiada secundus

Po prostu nie zgadzam się na 1000 zł podwyżki dla nauczycieli a jesteśmy na finansowej stronie bankier. Nauczyciele wykazali się kompletnym brakiem wiedzy z zakresu ekonomi i gospodarki. Gdyby byli inteligentni to nigdy nie żądaliby takich podwyżek. Nie tylko oni są wykształceni to po pierwsze a po drugie nie zgadzam się na to by Pani z Biedronki zasuwała na nauczycieli jeszcze bardziej i by jej odebrali kasę z niskiego wynagrodzenia by nauczyciel spędzał wakacje na Kanarach. Najgorsze tu jest w tym wszystkim to, że oczywiście taki edukator co pracuje 20 godzin tygodniowo pierwszy jest do oceny ustawy o wolnych niedzielach w handlu.Panie szanowny. Oprócz nauczycieli mamy miliony Polaków mniej lub bardziej wykształconych i ja nie zgadzam się by oni dokładali się do takich uposarzeń dla nauczycieli.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
5 32 skasowane_konto

plotki głoszą, że donosy do skarbówki na nauczycieli biją rekordy.

! Odpowiedz
41 32 secundus

A kiedy mieli zaatakować? W środku wakacji, gdy są najsłabsi, byliby zignorowani jak opiekunowie niepełnosprawnych? Czy przed egzaminami i wyborami, gdzie ich siła jest największa? Kiedy Ty byś uderzył?

Nie pamiętam takiego hejtu na policjantów w listopadzie zeszłego roku a stawka zbliżona była. Widać odrobiono lekcje i stosują starą rzymską maksymę, dziel i rządź.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
4 2 secundus

do wnr miało być

! Odpowiedz
10 25 grzegorzkubik

A teraz policz ilu mamy policjantów a ilu nauczycieli i spróbuj dopiąć budżet. Polska to nie Niemcy.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.