Biedronka doceni pracowników. Ponad 2000 zł nagrody

Biedronka rozda pracownikom nagrody roczne. Na konto powinny trafić do zatrudnionych jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi - donoszą Wiadomości Handlowe

(fot. Adam Chelstowski / FORUM)

- Z ogromną przyjemnością informuję, że zarząd firmy zatwierdził na moją prośbę Nagrodę Specjalną E.A. Soares dos Santosa w wysokości 2100 zł. Kwota ta jest o 5 proc., tj. 100 zł, wyższa w porównaniu z nagrodą przyznaną w ubiegłym roku. Tegoroczne nagrody będą wypłacane wyjątkowo wcześniej niż w latach ubiegłych, tj. do 19 kwietnia - napisał w liście do pracowników Pedro Soares dos Santos, prezes i dyrektor generalny Grupy Jeronimo Martins, podają "WH". 

Nagrodę roczną dostaną pracownicy zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin. Osoby na niepełnym etacie otrzymają premię proporcjonalną do wymiaru etatu. Nagroda dotyczy pracowników, którzy podpisali umowy nie później niż 3 kwietnia 2018 r. i są zatrudnione na podstawie umowy o pracę z JMP. Kolejnymi warunkami do spełnienia są: okres absencji nie wyższy niż 180 dni, brak nieusprawiedliwionych nieobecności oraz dobra ocena  pracy.

- Naszej grupie po raz kolejny udało się osiągnąć wszystkie cele, które sobie wyznaczyliśmy. W poczuciu dobrze zrealizowanego zadania chcemy docenić wysiłek i zaangażowanie tych, którzy są siłą napędową naszego biznesu i którzy codziennie pracują na to, co udało nam się wspólnie osiągnąć w Polsce, Portugalii i Kolumbii - podaje Pedro Soares dos Santos cytowany przez "WH". 

WS

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
10 8 carlito1

Na łapę... 1100zł resztę ukradł znany na wszystkim złodziej....

! Odpowiedz
49 15 waran666

Pamiętajcie, że będzie nas coraz mniej i coraz mniej ludzi będzie pracowało na nasze emerytury. Muszą być wykształceni dobrze, żeby pracowali w nowych technologiach i przynosili wiekszy dochód gospodarce albo będzie z nami krucho. Inwestycja w nauczycieli jest inwestycja w emeryturę. Ile byście bilionów złotówek nie oszczędzili, to będzie to nic nie warte jeśli praca naszych dzieci będzie mało warta.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
17 50 secundus

Biedra jest prywatna, i do tego portugalska. Edukacja jest u nas państwowa. Pieniądze odebrane przysłowiowej pani z biedronki zostaną w "Dżeronimo" i nie tak czy tak, nie trafią do nauczycieli, chyba że tych w Portugalii.

Z naszych podatków idą pieniądze nie tylko dla nauczycieli ale i dla całej "budżetówki". Dokładamy się do posłów, policjantów co wywalczyli sobie też strajkiem zbliżoną podwyżkę, nawet na krowę +. Za nauczycielami stoją w kolejce inne gałęzie gospodarki, które są wynagradzane z budżetu. Nie są to jednak resorty siłowe. One już wywalczyły podwyżki, więc władza będzie miała zamiar je kompletnie, mówiąc kolokwialnie, olać. Potrzebuje jednak do tego zaplecza, w postaci odpowiednio zaprogramowanego społeczeństwa.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
10 16 glos_rozsadku

no i co z tego?

! Odpowiedz
8 31 matpoz1

Krowa + jest finansowana ze środków unijnych.

! Odpowiedz
2 19 secundus odpowiada matpoz1

I reklamowana jako pieniądze od władzy.

! Odpowiedz
1 2 secundus odpowiada glos_rozsadku

Tam gdzieś pod spodem jest post, którego to dotyczy, sprawdź, zrozumiesz.....

Choć może i nie....

! Odpowiedz
0 19 matpoz1 odpowiada secundus

"Władza" jak i Unia nie ma żadnych swoich pieniędzy.

! Odpowiedz
4 11 secundus odpowiada matpoz1

Dlatego tak chętnie rozdaje te pieniądze. Rzecz jasna tam, gdzie mają zysk. Zyskiem są tu głosy w wyborach. Wiedzą przecież, że nauczyciele w większości na nich nie zagłosują.

Wpierw próbowali wykorzystać Solidarność, jako konia trojańskiego, jak nie wyszło, stosują inżynierię społeczną.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 19 matpoz1 odpowiada secundus

Nawet jak by chcieli to zwyczajnie nie ma już skąd dosypać tych 1000 zł, jestem pewien że jak u władzy była by PO, która przez lata mroziła pensję budżetówki, co uważam za dobre działanie, nauczyciele też by nie otrzymali takich podwyżek.

! Odpowiedz
4 5 secundus odpowiada matpoz1

Masz rację. Przecież dzisiejsza sytuacja to efekt tego, co zbierało się, przez kilka ostatnich lat.

! Odpowiedz
41 32 secundus

A kiedy mieli zaatakować? W środku wakacji, gdy są najsłabsi, byliby zignorowani jak opiekunowie niepełnosprawnych? Czy przed egzaminami i wyborami, gdzie ich siła jest największa? Kiedy Ty byś uderzył?

Nie pamiętam takiego hejtu na policjantów w listopadzie zeszłego roku a stawka zbliżona była. Widać odrobiono lekcje i stosują starą rzymską maksymę, dziel i rządź.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
4 2 secundus

do wnr miało być

! Odpowiedz
10 25 grzegorzkubik

A teraz policz ilu mamy policjantów a ilu nauczycieli i spróbuj dopiąć budżet. Polska to nie Niemcy.

! Odpowiedz
23 15 secundus odpowiada grzegorzkubik

Nauczycieli jest jakieś 7x więcej niż policjantów. To, że budżet jest w opłakanym stanie wiedzą wszyscy, nawet ci oglądający tvp. Tylko, że budżetówki to obchodzić nie będzie. Oni od 10 lat nie mieli żadnej podwyżki. Obowiązków im przybywało jednak z roku na rok. Zauważ, że piszę władza, bo to nie tylko sprawka obecnej władzy.

Oprócz tego, do tej pory była propaganda sukcesu, popierana podkolorowanymi i przeinaczanymi danymi. Skoro więc pieniądze były na 500+, na krowę+, na "jarkowe" dla emerytów, to dlaczego ma nie być dla nich?

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
5 32 wnr

"Czy przed egzaminami i wyborami, gdzie ich siła jest największa? Kiedy Ty byś uderzył?"
Otóż przede wszystkim ja bym nie uderzał. Dokładnie taki tok rozumowania jak napisałeś ma ZNP i potem zdziwienie, że społeczeństwo przeciw nim (dziś Broniarz już zdążył o tym popłakać jakie to społeczeństwo i samorządy niedobre). Wiesz kto zapłaci najwięcej za ten strajk? Nie ZNP, nie Broniarz tylko nauczyciele, społeczny odbiór jest taki, że ludzie poczuli się zaatakowani nie prze ZNP tylko przez nauczycieli, runął mit zawodu z powołaniem. Szkoda, że wykształceni ludzie jakimi są nauczyciele nie potrafili tego przewidzieć.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
7 12 secundus odpowiada wnr

Bo będąc na ich miejscu, też wyczekałbym dogodnej chwili. Ta była najlepsza z dostępnych, choć nie najlepsza z możliwych (wybory do sejmu i egzaminy razem). Na wojnie zawsze cierpią najbardziej ci na samym dole.

Mit o powołaniu, jak sam zauważyłeś jest mitem. To zawód jak każdy inny.

! Odpowiedz
3 10 grzegorzkubik odpowiada secundus

To jak? Pracują inteligentni ludzie w budżetowce czy nie?

! Odpowiedz
3 8 secundus odpowiada wnr

Tak jak napisałeś, to przecież był mit. W mity się nie wierzy, może jest tam część prawdy, jednostki z powołania, ale większość idzie tam dla kasy. Tak samo księża, wojsko, polityka.

! Odpowiedz
0 11 secundus odpowiada grzegorzkubik

Inteligentny jest każdy człowiek. Tylko jak porównasz inteligencję malarza czy rzeźbiarza do fizyka czy matematyka?

Jak zamkniesz lwa w klatce, to też po pewnym czasie straci przysłowiowy pazur.

Tak samo jak zamkniesz kogoś w ciasnych zasadach biurokracji, często pozbawionych sensu. Z biegiem czasu, pozostanie tylko ślepo wykonywującym polecenia robotem.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
8 7 glos_rozsadku

"zaatakować"?!!! Czy ja dobrze czytam? Pracownik ma atakować za to, że chce węcej pieniędzy? i kogo zaatakowali? Dzieci. Wypad!

! Odpowiedz
3 4 wnr odpowiada secundus

Mam na myśli mit społeczny, część społeczeństwa, była przekonana że to zawód z powołania i dlatego cieszył się ich szacunkiem i to się właśnie skończyło. Ja osobiście nigdy nie miałem złudzeń, ale część ludzi miała.

! Odpowiedz
1 9 rozwielitek odpowiada secundus

To jak każdy inny zawód mogą porzucić i zamienić na inna prace

! Odpowiedz
1 1 secundus odpowiada glos_rozsadku

Dobrze czytasz, czy nie widzisz, że to wojna, tylko bez użycia broni palnej? Więc i taka nomenklatura jest jak najbardziej stosowna. Rzecz jasna, jeśli się to komuś nie podoba, używa innych słów, nie zmienia to jednak całokształtu. Po prostu nazywano by w tedy kupę, czekoladą.

! Odpowiedz
1 3 matpoz1

Ty chyba w ogóle nie masz wyobraźni i nie zdawałeś nigdy egzaminu gimnazjalnego/ósmoklasisty czy matury i nie zdajesz sobie sprawy jaki to jest stres dla uczniów i ich rodzin, strajk policjantów czy listonoszy nie był prawie w ogóle szkodliwy dla społeczeństwa, a nawet można było zyskać na nim, nie otrzymując mandatu tylko pouczenie.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 5 matpoz1 odpowiada wnr

Każdy kto chodził kiedyś do szkoły zdaję sobie sprawę że większość nauczycieli nie jest tam z powołania.

! Odpowiedz
0 2 secundus odpowiada matpoz1

Moja infantylna wyobraźnia podpowiada mi, że ze strajku policji, najbardziej cieszyli się łamiący przepisy. Jeśli chodzi o wybór momentu na strajk, to pisałem już o tym w pierwszym poście tego wątku.

! Odpowiedz
1 1 matpoz1 odpowiada secundus

Tak złoczyńcy przekraczający o kilka km prędkość na drodze czy inne tego typu poważne występki.

! Odpowiedz
5 32 skasowane_konto

plotki głoszą, że donosy do skarbówki na nauczycieli biją rekordy.

! Odpowiedz
40 70 grzegorzkubik

Czas pokazać to nauczycielom. Jak się normalnie pracuje to się ma a nie jak te łazęgi co udają, że pracują a żądają aż 1000 zł podwyżki. O nie mili Państwo. Pracownicy Biedronki tak nauczyciele zdecydowanie nie. Zdecydowanie nie.

! Odpowiedz
56 28 secundus

Przyjacielu, są dwie możliwości, stawiam na pierwszą:

1. Jesteś pisowskim trollem.
2. Jesteś kimś po podstawówce i dlatego uważasz, że wszyscy powinni pracować na 'nie prestiżowych' stanowiskach. Wtedy jednak sam goniłbyś na budowie i nie mógł tu pisać..... stop, nie mógłbyś tego robić, bo podążając twoją logiką, nikt niemiałby umiejętności aby zaprojektować budynek, urządzenie, z którego piszesz, twoje ubrania... generalnie żyli byśmy w jaskiniach. Ergo, też jesteś pisowskim trollem.

Swoją drogą, to fascynujące jest to, jak władza nastawia społeczeństwo przeciw nauczycielom. Nawet w temacie o nagrodach rocznych w biedrze :/

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
13 27 grzegorzkubik odpowiada secundus

Piszę ładnie składnie. Jakim cudem wpadłeś na pomysł, że ktoś po podstawówce przegląda forum Bankiera. Pogrążasz się koleś. Pisząc tu takie coś pokazujesz jak mało lotny umysłowo jesteś. Widuję posty takich jak ty. Najpierw ktoś zbuduje kilka ładnych zdań a później wchodzi taki ziomuś jak ty i inteligentniejszego od siebie poucza. Często sam pisząc jakby dwóch zdań nie umiał sklecić. Jednak nie przeszkadza mu pisać o wykształceniu kogoś kogo krytykuje. Pisząc wprost. Tuman ocenia inteligentnego. Ty byś po profesorach z UJ-tu pojechał jakby nie zgadzała się ich opinia z Twoją. CO DO NAUCZYCIELI. NAUCZYCIEL, KTÓRY PISZE NA TABLICY „TYLKO ŚWINIE SIEDZĄ NA EGZAMINIE” JEST DLA MNIE ZEREM PONIŻEJ PRZECIĘTNEGO MENELA Z PARKU. Ponadto nauczyciel powinien mieć minimum wiedzy o gospodarce by nie żądać jak górnik wysokich podwyżek. Skoro jest nauczyciele a nierzadko uczy w liceach ekonomicznych to na Boga niech nie pokazuje tym strajkiem tumaństwa. NIECH POKAŻE, ŻE ZNA SIĘ NA EKONOMI I GOSPODARCE I NIE PRZEDSTAWIA SWĄ POSTAWĄ, ŻE JEST IDIOTĄ.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
8 10 secundus odpowiada grzegorzkubik

Masz rację :) Dlatego napisałem też, że stawiam na pierwsze. Na to, co tak 'przypadkiem' ominąłeś :)

To studiujesz na UJ-cie i dorabiasz w jakiejś firmie zajmującej się informatyką/marketingiem internetowym (trolowaniem na zamówienie). A z ciekawości, co studiujesz?

! Odpowiedz
5 28 wnr odpowiada secundus

"Swoją drogą, to fascynujące jest to, jak władza nastawia społeczeństwo przeciw nauczycielom. Nawet w temacie o nagrodach rocznych w biedrze :/" - to nie władza nastawia, to ZNP i sami nauczyciele

! Odpowiedz
8 14 grzegorzkubik odpowiada secundus

Po prostu nie zgadzam się na 1000 zł podwyżki dla nauczycieli a jesteśmy na finansowej stronie bankier. Nauczyciele wykazali się kompletnym brakiem wiedzy z zakresu ekonomi i gospodarki. Gdyby byli inteligentni to nigdy nie żądaliby takich podwyżek. Nie tylko oni są wykształceni to po pierwsze a po drugie nie zgadzam się na to by Pani z Biedronki zasuwała na nauczycieli jeszcze bardziej i by jej odebrali kasę z niskiego wynagrodzenia by nauczyciel spędzał wakacje na Kanarach. Najgorsze tu jest w tym wszystkim to, że oczywiście taki edukator co pracuje 20 godzin tygodniowo pierwszy jest do oceny ustawy o wolnych niedzielach w handlu.Panie szanowny. Oprócz nauczycieli mamy miliony Polaków mniej lub bardziej wykształconych i ja nie zgadzam się by oni dokładali się do takich uposarzeń dla nauczycieli.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.