Biedronka doceni pracowników. Ponad 2000 zł nagrody

Biedronka rozda pracownikom nagrody roczne. Na konto powinny trafić do zatrudnionych jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi - donoszą Wiadomości Handlowe

(fot. Adam Chelstowski / FORUM)

- Z ogromną przyjemnością informuję, że zarząd firmy zatwierdził na moją prośbę Nagrodę Specjalną E.A. Soares dos Santosa w wysokości 2100 zł. Kwota ta jest o 5 proc., tj. 100 zł, wyższa w porównaniu z nagrodą przyznaną w ubiegłym roku. Tegoroczne nagrody będą wypłacane wyjątkowo wcześniej niż w latach ubiegłych, tj. do 19 kwietnia - napisał w liście do pracowników Pedro Soares dos Santos, prezes i dyrektor generalny Grupy Jeronimo Martins, podają "WH". 

Nagrodę roczną dostaną pracownicy zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin. Osoby na niepełnym etacie otrzymają premię proporcjonalną do wymiaru etatu. Nagroda dotyczy pracowników, którzy podpisali umowy nie później niż 3 kwietnia 2018 r. i są zatrudnione na podstawie umowy o pracę z JMP. Kolejnymi warunkami do spełnienia są: okres absencji nie wyższy niż 180 dni, brak nieusprawiedliwionych nieobecności oraz dobra ocena  pracy.

- Naszej grupie po raz kolejny udało się osiągnąć wszystkie cele, które sobie wyznaczyliśmy. W poczuciu dobrze zrealizowanego zadania chcemy docenić wysiłek i zaangażowanie tych, którzy są siłą napędową naszego biznesu i którzy codziennie pracują na to, co udało nam się wspólnie osiągnąć w Polsce, Portugalii i Kolumbii - podaje Pedro Soares dos Santos cytowany przez "WH". 

WS

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
10 8 carlito1

Na łapę... 1100zł resztę ukradł znany na wszystkim złodziej....

! Odpowiedz
49 15 waran666

Pamiętajcie, że będzie nas coraz mniej i coraz mniej ludzi będzie pracowało na nasze emerytury. Muszą być wykształceni dobrze, żeby pracowali w nowych technologiach i przynosili wiekszy dochód gospodarce albo będzie z nami krucho. Inwestycja w nauczycieli jest inwestycja w emeryturę. Ile byście bilionów złotówek nie oszczędzili, to będzie to nic nie warte jeśli praca naszych dzieci będzie mało warta.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
17 50 secundus

Biedra jest prywatna, i do tego portugalska. Edukacja jest u nas państwowa. Pieniądze odebrane przysłowiowej pani z biedronki zostaną w "Dżeronimo" i nie tak czy tak, nie trafią do nauczycieli, chyba że tych w Portugalii.

Z naszych podatków idą pieniądze nie tylko dla nauczycieli ale i dla całej "budżetówki". Dokładamy się do posłów, policjantów co wywalczyli sobie też strajkiem zbliżoną podwyżkę, nawet na krowę +. Za nauczycielami stoją w kolejce inne gałęzie gospodarki, które są wynagradzane z budżetu. Nie są to jednak resorty siłowe. One już wywalczyły podwyżki, więc władza będzie miała zamiar je kompletnie, mówiąc kolokwialnie, olać. Potrzebuje jednak do tego zaplecza, w postaci odpowiednio zaprogramowanego społeczeństwa.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
10 16 glos_rozsadku

no i co z tego?

! Odpowiedz
8 31 matpoz1

Krowa + jest finansowana ze środków unijnych.

! Odpowiedz
2 19 secundus odpowiada matpoz1

I reklamowana jako pieniądze od władzy.

! Odpowiedz
1 2 secundus odpowiada glos_rozsadku

Tam gdzieś pod spodem jest post, którego to dotyczy, sprawdź, zrozumiesz.....

Choć może i nie....

! Odpowiedz
0 19 matpoz1 odpowiada secundus

"Władza" jak i Unia nie ma żadnych swoich pieniędzy.

! Odpowiedz
4 11 secundus odpowiada matpoz1

Dlatego tak chętnie rozdaje te pieniądze. Rzecz jasna tam, gdzie mają zysk. Zyskiem są tu głosy w wyborach. Wiedzą przecież, że nauczyciele w większości na nich nie zagłosują.

Wpierw próbowali wykorzystać Solidarność, jako konia trojańskiego, jak nie wyszło, stosują inżynierię społeczną.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 19 matpoz1 odpowiada secundus

Nawet jak by chcieli to zwyczajnie nie ma już skąd dosypać tych 1000 zł, jestem pewien że jak u władzy była by PO, która przez lata mroziła pensję budżetówki, co uważam za dobre działanie, nauczyciele też by nie otrzymali takich podwyżek.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.