Będzie pozew zbiorowy osób niepełnosprawnych przeciwko UEFA

Będzie pozew zbiorowy osób niepełnosprawnych przeciwko UEFA - dowiedziało się Polskie Radio. Chodzi o zwrot pieniędzy za bilety i zadośćuczynienia za uniemożliwienie odbioru wykupionych biletów na mecze Euro 2012. Osoby niepełnosprawne nie otrzymały od federacji odpowiedzi na propozycje ugody - wyjaśnia Łukasz Majewski, prezes zarządu kancelarii reprezentującej osoby niepełnosprawne.

Jesteśmy zawiedzeni postawą federacji. Sygnały z ostatnich kilku tygodni wskazywały na to, że taka propozycja może paść, niestety nic takiego nie miało miejsca.

Jak tłumaczy Łukasz Majewski, pozew zostanie złożony pod koniec przyszłego tygodnia do sądu w Warszawie, lub Krakowie. Na początku przyszłego tygodnia skompletujemy wszystkie dokumenty związane z postępowaniem zbiorowym. Trochę termin złożenia pozwu wyznaczony przez nas na dziś, zostanie przesunięty. Głównie przez to, że spłynęły kolejne zgłoszenia od poszkodowanych. Chcemy, żeby ta grupa była jak najliczniejsza, stąd przyszły tydzień jest najbardziej realnym terminem na złożenie pozwu.

76 osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom anulowano ponad 250 biletów. Do grupy składającej pozew zbiorowy w ciągu ostatnich dni ma dołączyć jeszcze około 10 osób.

IAR/ Paweł Pawlica//jg/buch

Źródło: IAR

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Hanka

banda debili, jeżeli już ktoś na wózku to gorszy??? nasze państwo i ta cała porąbana UEFA niby wszystko CUDOWNE a w tym przypadku du,y dali i teraz muszą zamiast du.y ryj chamski pokazać. Igrzyska OK ale chleb codzienny bardziej do życia potrzebny. Wyszło szydło z worka co jest ważniejsze dla tych IMBECYLI- MAŁO ORGAZMU NIE DOSTALI TAK SIĘ CHCIELI WIELKIEMU BRATU PRZYPODOBAĆ- ŚCIEMA ŚCIEMA I JESZCZE RAZ ŚCIEMA, ZE POLSKA TO KRAJ MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCY I POLACY ZAPOMNĄ O WIELKICH OBIETNICACH takich jak 2 Irlandia i O TAKE POLSKĘ

Pokaż cały komentarz !
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% XII 2019
PKB rdr 3,9% III kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% XII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 213,27 zł X 2019
Produkcja przemysłowa rdr 3,8% XII 2019

Znajdź profil