Bazy danych w kieszeni

Bazy danych w kieszeni


Logotec przedstawił nowe rozwiązanie mobilne. Mobile@Connector jest generatorem aplikacji dla osób i firm, które chcą w krótkim czasie, bez dużych nakładów finansowych opracować aplikację umożliwiającą dostęp za pomocą urządzeń mobilnych do danych znajdujących się w ich firmie.

Produkt został opracowany z myślą o różnych grupach użytkowników. Mogą wykorzystywać go nie tylko programiści i administratorzy, ale przede wszystkim zaawansowani użytkownicy nie zajmujący się programowaniem.

Mobile@Connector umożliwia stworzenie aplikacji dostosowanej do indywidualnych wymagań bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z przygotowaniem programów na zamówienie.

Dzieki współpracy Logotec Engineering z Compaquiem Mobile@Connector może stać się standardowym wyposażeniem komputera kieszonkowego iPaq, którego producentem jest Compaq.

W grupie kapitałowej Logotec Engineering we wdrożeniach złożonych aplikacji mobilnych oraz wsparciu dla klientów korzystających np. z aplikacji Mobile@Connector, specjalizuje się spółka L2Mobile.com.

opr. Łukasz Jonak
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.