Bankowy rozkład jazdy na maj 2019 r.

Konto oszczędnościowe jest produktem, który zdecydowanie najczęściej przewija się w majowym kalendarium bankowym. W tym miesiącu kończy się kilka promocji z preferencyjną stawką na rachunku lokacyjnym, a jeden z banków podniósł właśnie oprocentowanie oferowane nowym klientom.

Bankowy rozkład jazdy na maj 2019 r.
Bankowy rozkład jazdy na maj 2019 r. (YAY Foto)

1 maja br. Credit Agricole zaktualizował tabelę oprocentowania swoich produktów depozytowych. Wśród zmian znalazła się podwyżka oprocentowania na koncie oszczędnościowym „Na start” oraz na 12-miesięcznej Lokacie mobilnej i mobilnej Lokacie Lojalni Zyskują. Bank przedłużył także termin obowiązywania promocji „Korzystny Rachunek Oszczędzam” o kolejny miesiąc.

Na początku tego miesiąca pojawiły się także nowe tabele oprocentowania w neoBanku oraz Alior Banku. neoBank obniżył o 0,30 pp. oprocentowanie na 3-miesięcznej Lokacie Zysk, z kolei Alior Bank wycofał możliwość otrzymania preferencyjnej stawki konta oszczędnościowego na 3 miesiące przez nowych klientów.

Pozostałe informacje w zestawieniu dotyczą kończących się tym miesiącu promocji. Także i tutaj prym wiodą konta oszczędnościowe. Aż sześć instytucji wyznaczyło termin obowiązywania oferty na maj. Wśród nich znajdują się m.in. Bank Millennium, Citi Handlowy, Credit Agricole, Getin Noble Bank, ING Bank Śląski oraz Santander Bank Polska. W tabeli znalazły się również propozycje dotyczące kont osobistych, kredytów gotówkowych oraz lokat.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na maj 2019 r.

Monika Dekrewicz

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne