Bankowy rozkład jazdy na luty 2019 r.

W lutym na zmiany w zakresie proponowanych usług lub produktów zdecydowały się – jak na razie – zaledwie dwa banki. BGŻ BNP Paribas wprowadza nowe warunki prowadzenia kilku kont przeniesionych do obsługi, z kolei z oferty mBanku zniknie eKonto m – rachunek dla młodych.

Bankowy rozkład jazdy na luty 2019 r.
Bankowy rozkład jazdy na luty 2019 r. (fot. Michał Dyjuk / FORUM)

Od 1 lutego br. posiadacze wycofanych już z oferty kont Plan Aktywny, Konto Dobrze Dobrane, Pakiet S oraz Pakiet M będą musieli być bardziej ostrożni – BGŻ BNP Paribas zaktualizował warunki uzyskania zwolnienia z opłaty za prowadzenie tych kont. W przypadku większości z nich nie obejdzie się bez dokonania przelewu lub otwarcia lokaty w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. Operację należy zlecić przez lub bankowość internetową lub mobilną.

W przypadku BGŻ BNP Paribas zaszła jeszcze jedna zmiana w cenniku. Bank zdecydował się na przedłużenie zwolnienia z opłaty za wypłatę BLIK ze wszystkich bankomatów obcych obsługujących taką formę podjęcia gotówki o kolejne dwa miesiące. Lepsze warunki miały początkowo obowiązywać do końca stycznia.

Z dniem 18 lutego br. mBank wycofuje ze sprzedaży eKonto m – rachunek dla młodych uruchomiony w 2016 r. Jest to zaledwie jedna z szeregu zmian zaplanowanych przez bank. W niedalekiej przyszłości w ofercie pojawią się nowe rachunki – eKonto możliwości oraz eKonto osobiste. Śladem eKonta m podąży także eKonto plus, lecz nastąpi to dopiero w kwietniu.

Pozostałe daty w kalendarium dotyczą kończących się w lutym promocji bankowych. Wśród nich znajdują się nie tylko oferty premiujące konta osobiste, ale również lokaty, konta oszczędnościowe, karty kredytowe czy kredyty hipoteczne.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na luty 2019 r.

Monika Dekrewicz

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
5 0 aneleh

Warto inwestować w Getinie, dobry %

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne