Bankowy rozkład jazdy na luty 2018 r.

Mimo ograniczenia aktywności ze strony banków, kilka wydarzeń zasługuje na uwagę. Najnowszy rozkład jazdy polecamy w szczególności klientom mBanku, który zaktualizował kolejne regulaminy, a także poszukującym korzystnych stawek na produktach oszczędnościowych.

Bankowy rozkład jazdy na luty 2018 r.
Bankowy rozkład jazdy na luty 2018 r. (fot. Michał Kaźmierczak / FORUM)

1 lutego br. weszły w życie nowe regulaminy mBanku. W dokumencie obejmującym usługi płatnicze bank zmodyfikował odbiorców przelewów zagranicznych z opcjami kosztowymi OUR i SHA oraz umożliwił akceptację płatności mTransfer za pomocą Blika. Z kolei w nowym regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych mBank wprowadza m.in. możliwość modyfikacji obranego celu oszczędnościowego i zmienia procedury dotyczące rachunków wspólnych w przypadku śmierci jednego z posiadaczy. Czytaj więcej: mBank wprowadza zmiany w regulaminach.

Raiffeisen Polbank udostępni niebawem aktualizację aplikacji mobilnej Mobilny Portfel, która pozwoli na korzystanie z systemu Blik. Nowej wersji aplikacji można spodziewać się prawdopodobnie 10 lutego br. Jednocześnie warto przypomnieć, że bank pracuje nad całkowicie nową aplikacją mobilną, w której pojawi się m.in. mobilna autoryzacja i możliwość zatwierdzania odciskiem palca przelewów do określonej kwoty. Czytaj więcej: Nowa aplikacja mobilna w Raiffeisen Polbanku.

Jak co miesiąc, w kalendarium nie brakuje również informacji o promocjach, które pozwolą wybrać produkt bankowy na trochę lepszych warunkach. Zasadnicza część kończących się w lutym ofert dotyczy kont oszczędnościowych. W ciągu najbliższych dni upłynie termin obowiązywania m.in. propozycji BGŻ BNP Paribas („Konto Dobrze Oszczędnościowe”) oraz Getin Banku („Na nowe środki”), które premiują ulokowanie nowych środków, a także ING Banku Śląskiego („Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus” oraz „Bonus na start”) i Credit Agricole („Zimowe korzyści na Rachunku Oszczędzam”). Tymczasem z nową ofertą wyszedł w tym miesiącu Bank Zachodni WBK, który także stawia na nowe środki. Promocja obejmuje Konto Max Oszczędnościowe.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na luty 2018 r.

Monika Dekrewicz

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl