Bankowe okazje: 100 zł od PKO BP

Co rusz pojawiają się bankowe promocje, które pozwalają nieco wzbogacić się przy okazji otwierania nowego konta. Obecnie na taki krok pokusił się PKO Bank Polski we współpracy z serwisem zgarnijpremie.pl. Wypełniając wniosek na stronach portalu i spełniając kilka warunków, za założenie darmowego konta można liczyć na niezłą premię na start.

Zasady promocji nie różnią od tych, do których rynek bankowy już zdążył przyzwyczaić swoich klientów. Standardowo - tylko osoba, która wcześniej nie korzystała z produktów i usług PKO Banku Polskiego, ma szansę otrzymać 100 zł za otwarcie nowego konta. Czas promocji jest ograniczony – szansa na bonus wygasa z końcem marca lub wraz z wyczerpaniem puli nagród.

(bankier.pl)

Ograniczenie promocji tylko dla nowych klientów (osób, które przez ostatni rok nie posiadały konta w banku i nie złożyły już wniosku o jego otwarcie) to nie jedyny warunek, jaki należy spełnić przed zgarnięciem 100 zł – droga do zapewnienia sobie pierwszego wpływu nie jest jednak na tyle uciążliwa, by odpuścić sobie promocję.

3 kroki do 100 zł

Pierwszym krokiem jest podanie swojego prywatnego adresu e-mailowego na stronie promocji. Na wskazaną skrzynkę zostanie wysłany dedykowany link do wniosku, który należy wypełnić – na wykonanie tego etapu chętni mają czas do końca marca lub do wyczerpania puli nagród – licznik dostępnych wniosków jest dostępny na wspomnianej już stronie. Uwaga! Trzeba pamiętać o wyrażeniu zgody na przekazywanie przez PKO BP informacji handlowych.

Na następny etap uczestnicy mają kolejny miesiąc – w tym czasie muszą podpisać umowę o prowadzenie Konta za Zero w PKO Banku Polskim.

Mając już zapewniony udział w konkursie, pozostaje ostatni krok: przez kolejne 30 dni nowy klient musi zapłacić za zakupy w sklepie, wykorzystując aplikację IKO powiązaną z jego rachunkiem. Wystarczy wydać 10 zł – może to być kilka mniejszych płatności, ale suma musi wynieść min. 10 zł.

O przyznaniu premii organizator poinformuje w wiadomości e-mail, nie później niż do 25 czerwca 2016 r. Od tej informacji ma 14 dni roboczych na przekazanie 100 zł na konto klienta.

Czy ta promocja się opłaca?

Konto za Zero nie jest drogie, a unikając wypłat z obcych bankomatów, rachunek staje się całkowicie darmowy. Wystarczy dodatkowo zapłacić 300 zł kartą płatniczą za zakupy w każdym miesiącu – dziś nie jest to wyśrubowany warunek, bo kartami możemy płacić niemal wszędzie. Samo korzystanie z aplikacji IKO, której należy użyć do spełnienia warunków promocji, także jest darmowe.

To sprawia, że promocja jest wyjątkowo korzystna – można tak operować kontem, by nie ponosić żadnych opłat miesięcznych za korzystanie z konta, zyskując jednocześnie dodatkowe 100 zł.

Szczegóły promocji na stronie zgarnijpremie.pl

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 1 ~Paweł

To już lepiej założyć lokatę na 4% i otrzymać bonus 50zl.
http://ho.novem.pl/SH14Ez

! Odpowiedz
1 0 ~Franek

No pewnie dlaczego nie robić sobie promocji z pieniędzy Frankowiczów,

! Odpowiedz
0 1 ~buuhuuhuu

jak podpisujesz to lepiej wiedz co

! Odpowiedz
0 0 ~stały

po zejściu lokat automatycznie odnawialnych daje 0,5% to jest zachęta ?

! Odpowiedz
0 0 ~mwa

Dobra, tylko jak duża jest ta pula nagród?
Bo żeby nie okazało się że wyczerpała się już 1 marca.

! Odpowiedz
0 1 ~andrzjed

najwiwkszy syf i jeszcz epanstwowy11 lo matko!

! Odpowiedz
1 3 ~nikt

PKO BP ogólnie jest upierdliwe.
A i epickie lokaty na 0,01% :)

! Odpowiedz
1 1 ~wyborca

bank zmusza mnie do wydania 300 zł co miesiac a w przypadku gdy tego nie zrobie to bank zabierze mi z konta 10 zł.
To jest inna propozycja w banku pekao s.a. wystarczy zrobić trzy poeracje płatnicze i prowadzenie rachunku jest za 0 zł.

! Odpowiedz
0 1 ~pa

W Smart masz konto darmowe bezwarunkowo, wszystkie bankomaty darmowe w kraju i zagranicą. Z tego, co się orientuję, to ostatnie konto w Polsce, które nie ma na celu tresury klienta "warunkami" bezpłatności, jak ci zmienią tabelę, to zostaną już sami bankowi behawioryści...

! Odpowiedz
0 1 ~adrian odpowiada ~pa

Bank bez oddziału to absurd. Gdy zaczną się kłopoty/sprawy do wyjaśnienia to zobaczysz, że "internetowy bank" to zły pomysł. A i nazwa "smart" - kto tu jest sprytny, ty czy bank?

! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl