REKLAMA

Bankier.pl o bankowości mobilnej w dodatku do "Rzeczpospolitej"

2014-02-10 08:45
publikacja
2014-02-10 08:45

Jesteśmy świadkami mobilnej rewolucji. Nowoczesne technologie oparte na mobilnych aplikacjach stają się popularnym trendem, z którego korzysta coraz więcej Polaków. W dzisiejszym wydaniu dziennika "Rzeczpospolita" specjalny dodatek "Bądź mobilny". Parterem tego wydania jest portal Bankier.pl.

Nowoczesność silnie wypływa i generuje wiele aspektów naszej codzienności. Trudno dziś wyobrazić sobie życie bez telefonu, czy prowadzenie biznesu bez laptopa. Musimy być online w każdym miejscu, o każdej porze dnia. Jeszcze do niedawna mieliśmy do czynienia z boomem e-commerce. Ten rynek oczywiście ma nadal duży potencjał, ale pojawienie się smatfonów i tabletów spowodowało szybki wzrost sektora m-commerce, m-banking i innych usług mobilnych - stając się nawet częścią oferty administracji publicznej. Przyzwyczajenia klientów kształtują ich oczekiwania, z tego względu chcą oni mieć dostęp do tych samych usług w tej samej jakości na każdym ze swoich urządzeń – laptopie, tablecie, smatfonie.

– Dwa miliony osób ma bank w komórce – pisze na łamach specjalnego dodatku do "Rzeczpospolitej" Wojciech Boczoń, analityk Bankier.pl. – Specjalną aplikację mobilną na telefon udostępnia swoim klientom już 16 banków – dodaje, opierając się przy tym na zebranych przez siebie danych.

Pełną treść artykułu Bankier.pl oraz więcej informacji o mobilnej rewolucji znajduje się na internetowej platformie towarzyszącej dodatkowi do dziennika "Rzeczpospolita". mwc
Źródło:
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki