Banki – gdzie przerwy techniczne w ten weekend?

Najbliższy weekend nie będzie obfitował w utrudnienia dla klientów banków. Większość instytucji nie przewiduje prac konserwacyjnych. Przerwy w działaniu niektórych usług elektronicznych zapowiadają Santander Bank, mBank i Idea Bank.

(fot. lucadp / YAY Foto)

W Santander Banku w sobotę 23 lutego nie będzie dostępu do doradców udzielających porad online. W tym czasie instytucja zaprasza do kontaktu za pomocą infolinii.

W mBanku na utrudnienia muszą przygotować się zarówno klienci detaliczni, jak i MSP oraz korporacyjni. W nocy z 23 na 24 lutego (z soboty na niedzielę) w godzinach 01:30 - 08:00 bank przeprowadzi prace modernizacyjne. Między 1:30 a 6:30 nie będzie można złożyć wniosku, a w godzinach 3:00 - 4:00 niedostępna będzie historia operacji na koncie w bankowości detalicznej.
W godzinach 01:30 - 08:00 nie będzie można skorzystać z mobilnej autoryzacji - w tym czasie bank wysyłać będzie kody SMS. Od 2:00 do 4:00 niedostępni będą eksperci online.

Klientów z obszaru MSP i korporacje dotknie tylko ograniczenie w dostępie do mobilnej autoryzacji. Z 23 na 24 lutego w godzinach 01:30 - 08:00 usługa ta będzie wyłączona. 

Prace serwisowe planuje przeprowadzić również Idea Bank. Od godziny 22:00 w piątek 22 lutego do godziny 3:00 dnia 23 lutego nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud.

MK

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj