REKLAMA

Bank Pekao z bezpłatną ofertą dla obywateli Ukrainy

2021-04-15 10:26
publikacja
2021-04-15 10:26
Pekao

Ukraińscy klienci Pekao najważniejsze sprawy bankowe załatwią w ojczystym języku, a dodatkowo mogą liczyć na bezpłatne konto, kartę i bankomaty w Polsce oraz Ukrainie - poinformował w czwartek Bank Pekao.

Wskazano, że Pekao uruchomiło specjalną infolinię pod numerem 22 591 22 20, gdzie klienci z Ukrainy mogą uzyskać niezbędną pomoc w ojczystym języku. Usługi w wersji ukraińskiej są również dostępne na stronie internetowej, w serwisie Pekao24 czy aplikacji PeoPay. Dodatkowo mogą oni liczyć na bezpłatne konto, kartę i bankomaty w Polsce oraz Ukrainie. Ponadto - jak czytamy w informacji - bank oferuje obywatelom Ukrainy aż 50- proc. zniżkę na przekazy pieniężne do ojczystego kraju.

Napisano, że w Polsce pracuje legalnie obecnie ponad 0,5 mln, Ukraińców, natomiast biorąc pod uwagę wszystkich przebywających w Polsce, może to być nawet 1,5 mln osób.

Bank oferuje obywatelom Ukrainy korzystną ofertę dotyczącą Konta Przekorzystnego. Napisano, że w wariancie dla młodych jest ono bezwarunkowo za 0 zł, natomiast klienci powyżej 26 lat mogą uniknąć opłat jeśli co miesiąc zapewnią wpływ 500 zł na konto i wykonają jedną transakcję kartą. Zaznaczono, że na takich samych preferencyjnych warunkach mogą oni skorzystać z karty wielowalutowej do konta, która gwarantuje bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą, w tym na Ukrainie, a przewalutowanie następuje bezpośrednio po bardzo atrakcyjnych kursach bez dodatkowych opłat czy prowizji banku.

Wskazano, że ukraińscy klienci mają także dostępny w bankowości internetowej Pekao24 kantor online, gdzie wymienią walutę po preferencyjnych kursach. "Teraz otwierając Konto Przekorzystne, obywatele Ukrainy mają możliwość dodatkowo skorzystania z atrakcyjnej oferty specjalnej. Po utworzeniu rachunku otrzymają oni kod zniżkowy, dzięki któremu trzy przekazy Western Union z aplikacji PeoPay lub Pekao24 zrealizują 50 proc. taniej" - napisano w informacji. Dodano, że aby skorzystać z oferty, wystarczy wpisać kod promocyjny w odpowiednim miejscu podczas zlecania przelewu Western Union. Promocja trwa do 31 lipca 2021 roku.

Napisano, że kolejną ofertą przygotowaną specjalnie dla Ukraińców są zniżki i rabaty na kursy języka polskiego i materiały edukacyjne. Płacąc kartą, aplikacją PeoPay lub realizując przelew za pomocą Pekao24 - jak czytamy - klienci mogą zyskać od 10 do nawet 50 proc. zniżki u partnerów Pekao. Z oferty można skorzystać do końca czerwca br.

autor: Ewa Wesołowska

Źródło:PAP
Tematy
Karta kredytowa nr 1 w Polsce wg plebiscytu Złoty Bankier 2021! RRSO: 7,44%

Karta kredytowa nr 1 w Polsce wg plebiscytu Złoty Bankier 2021! RRSO: 7,44%

Komentarze (2)

dodaj komentarz
qwertas
Spoko tylko spora cześć Ukraińców nie zna języka ukraińskiego. Może tego bank nie wiedział?
chris200
Czy to nie jest dyskryminacja?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki