REKLAMA

Bank Millennium zmienia godziny otwarcia placówek

2020-11-09 12:35
publikacja
2020-11-09 12:35
fot. Karolis Kavolelis / Shutterstock

"W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną placówki mogą funkcjonować inaczej niż zwykle" - informuje Bank Millennium.

– Większość placówek Banku Millennium jest otwarta. Jednak w związku ze wzmożoną ochroną przed zachorowaniami na choroby zakaźne niektóre placówki mogą funkcjonować inaczej niż zwykle. Przed wizytą sprawdź, czy placówka, do której chcesz się udać jest otwarta – czytamy w komunikacie Banku Millennium na stronie internetowej.

Bank Millennium przypomina o możliwości wykonania większości transakcji bez potrzeby ruszania się z domu. Aplikacja mobilna oraz system internetowy Millenet są dostępne codziennie, 24 godziny na dobę. Millennium nakłania również do korzystania z płatności zbliżeniowych telefonem lub kartą debetową w sklepach.

Na skrócenie godzin otwarcia oddziałów w czasie pandemii COVID-19 zdecydował się Bank Pekao. Od początku listopada placówki czynne są w wymiarze 6 godzin dziennie. Również klienci ING Banku Śląskiego muszą liczyć się z nowym grafikiem pracy instytucji. Dodatkowo w części banków wróciły także godziny pierwszeństwa obsługi seniorów.

DF

Źródło:
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki