REKLAMA

Banaś w trzy miesiące rozdał 3,6 mln zł nagród

2019-12-13 06:40
publikacja
2019-12-13 06:40

Urzędujący od 30 sierpnia prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś do tej pory zdążył już rozdać swoim pracownikom 3,6 mln zł nagród - podaje piątkowy "Super Express".

/ fot. Andrzej Hulimka / FORUM

Z informacji przekazanych gazecie przez urzędników z wydziału prasowego Izby wynika, że całkowita kwota nagród przyznanych w okresie od 1 września do 9 grudnia br. wyniosła 3 614 520 zł. Nagrody przyznaje prezes NIK na wniosek dyrektora danej jednostki organizacyjnej.

"Średnia wysokość bonusu to 3,4 tys. zł, najwyższa - 19 tys. zł. Taką premię dostały dwie osoby bezpośrednio podlegające szefowi NIK" - czytamy w artykule. Sam prezes nagrody nie dostał.(PAP)

ozk/ je/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (11)

dodaj komentarz
postdante
Za pieniądze publiczne kupił sobie lojalność podwładnych
spedytor
na naszych oczach 13 14 i 15 a nawe szesnastki drogi emerycie i tak wszedzie nie tylko w NIKU w Zusie Krusie Ministerstwach to samo
bha
Punkty do dzielenia zależą niestety tylko od punktu siedzenia.
1960
Byloby uczciwie , gdyby Bankier podal tez informacje ile skarb panstwa dzieki interwencji i kontroli zyskal , czy tez odzyskal , czy tez udaremnil straty nas wszystkich idace moze w dziesiatki , setki , a moze nawet miliardy . Bo podanie tylko pol prawdy , to jak wiadomo jest w zasadzie klamstwem. No chyba, ze NIK nie ma zadnych Byloby uczciwie , gdyby Bankier podal tez informacje ile skarb panstwa dzieki interwencji i kontroli zyskal , czy tez odzyskal , czy tez udaremnil straty nas wszystkich idace moze w dziesiatki , setki , a moze nawet miliardy . Bo podanie tylko pol prawdy , to jak wiadomo jest w zasadzie klamstwem. No chyba, ze NIK nie ma zadnych efektow w ostatnim roku .

ajwaj
to info PISy-PAPu (autor pod artykulem)
idzie nawalanka w NIK

A Pan Banas jako anty-PIS jest OK
karbinadel
Do pełnego obrazu przydałoby się porównanie, ile nagród wypłacano w poprzednich latach. Bo suma wydaje się duża, ale wysokości indywidualnych nagród nie szokują.
tysiak35
Do Gostynina z nim do Trynkiewicza pod cele .
carlito1
Ten Pan z twarzy wygląda jak bandyta.... A ja myślałem, że w polityce to sami krętacze, i ludzie co im się robić nie chciało..a tu proszę taki rodzynek...
pazdzioch_indastries
nie swoje to można rozdawać
eagleeye
Widzę że pan Maryjan idze na maks zwarcie z PiSokracją

Powiązane: Afera wokół szefa NIK Mariana Banasia

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki