45,8000 zł
3,15% 1,4000 zł
BSC Drukarnia Opakowań SA (BSC)

Zawarcie umów prowadzących do pośredniego zbycia akcji Emitenta przez głównych, polskich akcjonariuszy będących członkami Zarządu Emitenta na rzecz strategicznego inwestora.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 3 / 2020
Data sporządzenia: 2020-01-22
Skrócona nazwa emitenta
BSC DRUKARNIA OPAKOWAŃ S.A.
Temat
Zawarcie umów prowadzących do pośredniego zbycia akcji Emitenta przez głównych, polskich akcjonariuszy będących członkami Zarządu Emitenta na rzecz strategicznego inwestora.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd BSC DRUKARNIA OPAKOWAŃ S.A. z siedzibą w Poznaniu ("Spółka", "Emitent"), niniejszym informuje o tym, że otrzymał od członków Zarządu Emitenta Pana Janusza Schwark oraz Pana Arkadiusza Czysz („Menedżerowie”), będących pośrednio, poprzez spółki odpowiednio JS Holding sp. z o.o. oraz Green Place S.A., akcjonariuszami Emitenta, informację o zawarciu umów realizujących transakcję, o której uzgodnieniu głównych warunków pomiędzy Menedżerami a A&R Carton AB Emitent informował raportem bieżącym nr 1/2020 z dnia 16 stycznia 2020 r. Na podstawie umów realizujących transakcję Menedżerowie sprzedali na rzecz A&R Carton AB wszystkie udziały i akcje w spółkach, o których mowa powyżej, posiadających akcje Emitenta. Menedżerowie wskazali także, że, jak informowali już wcześniej, dokumenty podpisane w ramach realizacji transakcji zakładają pozostanie przez Menedżerów w Zarządzie Emitenta do końca roku 2021.
Jednocześnie Menedżerowie poinformowali, że w ramach transakcji, o której mowa powyżej JS Holding sp. z o.o., Green Place S.A. oraz Colorpack GmbH, będące stronami porozumienia akcjonariuszy z dnia 15 kwietnia 2008 r. (z późniejszymi zmianami) („Porozumienie”), o którym Emitent informował m.in. w prospekcie emisyjnym oraz w raportach bieżących, podpisały dokument rozwiązujący Porozumienie, z tym zastrzeżeniem, że rozwiązanie Porozumienia uzależnione jest od spełnienia się warunku zawieszającego, jakim jest nabycie przez spółkę Å&R Carton Holding GmbH udziałów w ROB. LEUNIS & CHAPMAN GMBH & CO. KG (spółki kontrolującej pośrednio Colorpack GmbH) w ramach realizacji transakcji, o której Emitent informował raportem bieżącym nr 24/2019 z dnia 13 listopada 2019 r.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-01-22 Andrzej Baranowski Wiceprezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.