1,0440 zł
-3,33% -0,0360 zł
British Automotive Holding (BAH)

Zawarcie przyrzeczonej umowy nabycia udziałów w wykonaniu zobowiązania z warunkowej przedwstępnej umowy nabycia udziałów zawartej z SsangYong Motors Middle Europe N.V.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 33 / 2019
Data sporządzenia: 2019-07-04
Skrócona nazwa emitenta
BRITISH AUTOMOTIVE HOLDING S.A.
Temat
Zawarcie przyrzeczonej umowy nabycia udziałów w wykonaniu zobowiązania z warunkowej przedwstępnej umowy nabycia udziałów zawartej z SsangYong Motors Middle Europe N.V.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Nawiązując do raportu bieżącego nr 19/2019 z dnia 6 maja 2019 roku w sprawie ujawnienia opóźnionej informacji poufnej w przedmiocie zawarcia listu intencyjnego z SsangYong Motors Middle Europe N.V. z siedzibą w Belgii, Pierstraat 231, 2550, Kontich, Antwerpia, Belgia, zarejestrowaną pod numerem BE829.189.355 („SMME”) oraz do raportu bieżącego nr 31/2019 z dnia 25 czerwca 2019 roku w sprawie zawarcia warunkowej przedwstępnej umowy nabycia udziałów z SMME, Zarząd spółki British Automotive Holding S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent"), informuje, że w dniu 4 lipca 2019 roku Emitent oraz SMME, w wykonaniu wyżej opisanej umowy przedwstępnej i wobec ziszczenia się opisanych tamże warunków zawieszających, zawarły przyrzeczoną umowę sprzedaży udziałów spółki SsangYong Polska sp. z o.o. („Spółka”).

Przedmiotem Umowy jest sprzedaż przez SMME i kupno przez Emitenta wszystkich udziałów w Spółce, która to Spółka ma prowadzić działalność importerską marki SsangYong na terenie Polski. Cena nabycia udziałów została ustalona na kwotę 1.075.000,00 PLN (jeden milion siedemdziesiąt pięć tysięcy złotych).
Na podstawie Umowy, SMME udzieliła Emitentowi standardowych zapewnień i gwarancji, które są zwyczajowo udzielane w tego typu transakcjach. Pozostałe warunki Umowy nie odbiegają od postanowień powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-07-04 Rafał Suchan Pełnomocnik
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.