REKLAMA
WEBINAR

BIOCELTIX S.A.: Uzyskanie zgody na przeprowadzenie badania na pacjentach klinicznych dla kandydata na produkt leczniczy BCX-EM na Węgrzech

2023-01-25 21:19
publikacja
2023-01-25 21:19
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 3 / 2022
Data sporządzenia: 2023-01-25
Skrócona nazwa emitenta
BIOCELTIX S.A.
Temat
Uzyskanie zgody na przeprowadzenie badania na pacjentach klinicznych dla kandydata na produkt leczniczy BCX-EM na Węgrzech
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Bioceltix S.A. (”Emitent”, „Spółka”) informuje o uzyskaniu zgody Krajowego Biura Bezpieczeństwa Łańcucha Żywnościowego na Węgrzech (węg. Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal, NÉBIH) nr 5300/62-2/2023 na przeprowadzenie planowanego terenowego badania klinicznego weterynaryjnego na koniach z klinicznymi objawami zwyrodnienia stawów (OA, ang. osteoarthritis) z wykorzystaniem badanego produktu leczniczego weterynaryjnego BCX-EM na bazie mezenchymalnych komórek macierzystych.

Celem badania będzie ocena skuteczności i bezpieczeństwa badanego weterynaryjnego produktu leczniczego BCX-EM w terenowym badaniu klinicznym u koni z objawami zmian zwyrodnieniowych stawów.

Zarząd uznał niniejszą informację za istotną, ponieważ uzyskanie zgody lokalnego urzędu regulacyjnego na Węgrzech na przeprowadzenie terenowego badania klinicznego weterynaryjnego na pacjentach klinicznych ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów jest ważnym etapem w rozwoju kandydata na produkt leczniczy BCX-EM, który przybliża Spółkę do etapu jego potencjalnej komercjalizacji.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-01-25 Łukasz Bzdzion Prezes Zarządu
2023-01-25 Paweł Wielgus Członek Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Ranking najtańszych kont firmowych

Ranking najtańszych kont firmowych

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki