REKLAMA

BIO PLANET S.A.: Zamiar ubiegania się o przeniesienie notowań akcji Spółki na rynek regulowany GPW oraz zamiar zaoferowania inwestorom zewnętrznym nowej emisji akcji.

2021-05-26 12:07
publikacja
2021-05-26 12:07
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 1 / 2021
Data sporządzenia: 2021-05-26
Skrócona nazwa emitenta
BIO PLANET S.A.
Temat
Zamiar ubiegania się o przeniesienie notowań akcji Spółki na rynek regulowany GPW oraz zamiar zaoferowania inwestorom zewnętrznym nowej emisji akcji.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Bio Planet S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym podjął decyzję o rozpoczęciu procesu ubiegania się o dopuszczenia akcji Spółki na rynek regulowany organizowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ("GPW"), a tym samym przeniesieniu notowań akcji z alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect na rynek regulowany GPW.

Zarząd Emitenta planuje debiut w drugiej połowie 2021 roku. Jednocześnie Zarząd podjął decyzję co do przeprowadzenia oferty publicznej. Zarząd zamierza zaoferować do objęcia w ramach nowej emisji 200.000 akcji z pozbawieniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy. Środki finansowe uzyskane od inwestorów zewnętrznych w drodze emisji nowych akcji pozwolą na dofinansowanie Spółki, co umożliwi realizację zamierzeń inwestycyjnych Spółki oraz dalszy rozwój jej działalności.

Realizacja zamiaru ubiegania się o dopuszczenie akcji Spółki do obrotu na rynku regulowanym oraz przeprowadzenie nowej emisji akcji w trybie oferty publicznej wymaga zwołania Walnego Zgromadzenia oraz podjęcia decyzji przez Akcjonariuszy Spółki.

O poszczególnych etapach związanych z emisją akcji oraz procesem ubiegania się o dopuszczenia akcji Spółki na rynek regulowany, w szczególności o zwołaniu Walnego Zgromadzenia, Spółka będzie informowała w odrębnych raportach bieżących zgodnie z przepisami prawa.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-05-26 SYLWESTER STRUŻYNA PREZES ZARZĄDU
2021-05-26 GRZEGORZ MULIK WICEPREZES ZARZĄDU
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki