0,1100 zł
-0,90% -0,0010 zł
W Investments S.A. (WIS)

Powołanie osób nadzorujących – Członków Rady Nadzorczej Spółki

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 17 / 2019
Data sporządzenia: 2019-09-05
Skrócona nazwa emitenta
BALTIC BRIDGE
Temat
Powołanie osób nadzorujących – Członków Rady Nadzorczej Spółki
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd spólki pod firmą Baltic Bridge S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka"), niniejszym informuje, iż Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki które odbyło się w dniu dzisiejszym, tj. 5 września 2019 roku, powołało następujące osoby nadzorujące – Członków Rady Nadzorczej Spółki:

1.Pana Bartłomieja Sergiusza Gajeckiego

Pan Bartłomiej Sergiusz Gajecki w latach 2015-2016 pełnił funkcję Członka Zarządu Spółki, zaś w latach 2017-2018 pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Pełnił także funkcję prokurenta Spółki oraz funkcje w organach zarządzających w spółkach dawnej grupy kapitałowej Spółki.

Pan Bartłomiej Sergiusz Gajecki pełnił także funkcje w:
- BMT SPORT sp. z o.o. – stanowisko: Prezes Zarządu;
- YAWAL S.A. – stanowisko: Główny Specjalista d.s. Finansowych;
- Investor Relationship Manager GAMMA sp. z o.o. – stanowisko: Prezes Zarządu;
- PAGED – WEFEM S.A. – stanowisko: Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy;
- FON S.A. – stanowisko: Prezes Zarządu.

Pan Bartłomiej Sergiusz Gajecki posiada wykształcenie wyższe:
- Politechnika Częstochowska – studia magisterskie na Wydziale Zarządzania;
- Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie – podyplomowe studia MBA.


2. Pana Leszka Wiśniewskiego

Pan Leszek Wiśniewski jest przedsiębiorcą z wieloletnim doświadczeniem, działającym głównie w branży handlowej. Od 1978 r. prowadził przedsiębiorstwo zajmujące się produkcja tekstyliów na rynek polski i zagraniczny. W latach 80. z sukcesem rozwijał firmę na rynku ogólnopolskim zatrudniając 250 osób. W latach 90. współpracował m.in. z takimi markami jak Adidas i Willson prowadząc produkcję również na rynki eksportowe. Od początku XXI w. zaangażowany w branżę nieruchomości oraz zarządzanie inwestycjami kapitałowymi.


3. Pana Rafała Pyzlaka

Pan Rafał Pyzlak rozpoczynał karierę zawodową w branży medycznej. W ostatnich latach jest związany z sektorem transportu i logistyki oraz motoryzacją. Posiada bogate doświadczenie operacyjne, zdobyte przy pełnieniu funkcji managera projektów w spółkach zajmujących się logistyką i łańcuchami dostaw na skalę całego kraju. Od 2018 r. pełni funkcję członka zarządu m.in spółki EcoCar S.A., a od 2019 r. Prezesa Zarządu EcoCar Flota S.A., które świadczą usługi taxi oraz przewozu osób w unikalnym modelu biznesowym z własną flotą pojazdów o napędzie hybrydowym, a także wdrażają i rozwijają dedykowany, innowacyjny system informatyczny.

Nowo powołany Członek Rady Nadzorczej Spółki jest specjalistą w zakresie tworzenia i wdrażania nowoczesnych procedur w logistyce.

4. Pana Radosława Miłosza Górkę

Pan Radosław Górka jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jest przedsiębiorcą z wieloletnim doświadczeniem działającym na polu marketingu i reklamy telewizyjnej. Jest producentem i reżyserem wielu programów telewizyjnych i reklam.

Od wielu lat świadczy wyspecjalizowane usługi telewizyjne i medialne dla podmiotów gospodarczych działających zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Pan Radosław Miłosz Górka w latach 2013 – 2014 sprawował funkcję Członka Rady Nadzorczej spółki pod firmą EcoCar S.A.Ponadto, Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki postanowiło o powołaniu dotychczasowego Członka Rady Nadzorczej Spółki Pana Mariusza Kopra do Rady Nadzorczej Spółki na nową wspólną kadencję rozpoczynającą się w dniu 5 września 2019 roku, a także o powierzeniu mu sprawowania funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki.

Zarząd Spółki informuje, że wszyscy nowo powołani Członkowie Rady Nadzorczej Spółki złożyli oświadczenia z których wynika, że ich działalność wykonywana poza przedsiębiorstwem Spółki nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Spółki, nie uczestniczą oni w spółce konkurencyjnej jako wspólnicy spółki cywilnej, spółki osobowej ani jako członkowie organu spółki kapitałowej, a także nie uczestniczą w innych konkurencyjnych osobach prawnych jako członkowie ich organów.

Ponadto, żaden z nowo powołanych Członków Rady Nadzorczej Spółki nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-09-05 Robert Radoszewski Prezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.