Awaria w mBanku i MultiBanku. Nie działają strony internetowe

Nie można wejść na strony internetowe, tym samym niemożliwe jest zalogowanie się do bankowości internetowej i zlecenie transakcji – trwa awaria w mBanku i MultiBanku.


Jak informuje rzecznik prasowy, klienci mogą realizować bieżące operacje za pośrednictwem operatów mLinii pod numerem telefonu 801300800 – opłaty za wykonywanie czynności będą zwracane automatycznie.

Nie wiadomo kiedy instytucje uporają się z awarią. O wszelkich postępach będziemy Państwa na bieżąco informować.

HH/Bankier.pl

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 2 ~klient mbanku

04.06.2013 Dzisiaj też mbank nie działa "Skrypt 'hp.js' - brak skryptu głównego 'scripts.js"

! Odpowiedz
0 1 ~Bubu

F5 załatwia problem i wyczyszczenie ciasteczek.

! Odpowiedz
0 0 ~Realista ...

Był taki wpis na innym forum gdzie trzeba się logować: „Większość Polaków nie wie co to anty wirus”. Moje doświadczenie pokazuje że to oni są wygrani, czytaj nie zmanipulowani.
Mam pełno płatnego Avasta i też padła ochrona. Komunikat o braku ochrony był raczej odkryty przypadkowo, zamiast wyświetlić się w centrum monitora natychmiast. Tak że nie wiem ile czasu byłem bez ochrony. Mam Avasta wykupionego do końca 2014 roku a komunikat był:, że okres upłynął: "0 dni do końca abonamentu w dniu stwierdzenia, czyli 4-04-2013 roku. Zresztą "Odkurzacza' też mi usunęli. Komputer zawiesza się, chodzi wolno, bardzo wolno. Podejrzewam że coś w nim siedzi a antywirus zadowolony z siebie, nic nie stwierdza. Tak że te anty wirusy to też jakiś przekręt. Stara zasada: winowajcą jest odnoszący korzyści, pasuje tutaj jak ulał. Tak, że myślenie o innych, jako o głupszych od siebie, to grzech pychy, typowy dla Polaków. Polaków wierzących w cuda, uzdrowienia i wyzdrowienia. Przecież znając nację wynalazców komputerów i Internetu, to pewne na 200 %, że dostęp do każdego kompa jest zapewniony operacyjnie. Oczywiście trzeba wmówić użytkownikowi jego winę. Winny jest, bo korzysta z tego nowoczesnego narzędzia inwigilacji.
„Większość nigdy nie ma racji.” Ale można im sprzedać ich „nieomylność” i pragnienie przynależności, np. do zbawionych.
Realista, ochrzczony nieświadomie, jak 100 % tzw wierzących, czarna owca, wierząca głęboko w siebie.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 0 ~ja

Nie działa, to nie działa na chu.. drążyć temat.

! Odpowiedz
0 1 ~Polak

Już działa

! Odpowiedz
1 0 ~klops

juz dzialaja obie i serwisy transakcyjne tez.

! Odpowiedz
1 0 ~lol

szczerze współczuję ludziom, którzy bez dostępu do konta przez 2-3 godziny mają taki problem, że się gotowi powiesić. Ludzie, wyobraźcie sobie, że nie padł system banku tylko prąd u was w domu/mieszkaniu/biurze i w promieniu 30 km również. I co zrobicie? Zmienicie operatora prądu? Napiszecie skargę do Premiera? LOL!

! Odpowiedz
1 1 ~Działa z Nawarony

Już działa

! Odpowiedz
0 1 ~stanislaw_mikulski

a nie wpadłeś na to, że konta maklerskie też nie działają, a to oznaczać może spore straty. Bank to nie tylko bankomat i "wybieranie" stypendium

! Odpowiedz
1 1 ~Klient

Do lol:
zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

Ludzi wiecznie stękających na wszystko i na wszystkich zaliczam do kategorii wyjątkowych upierdliwców, których życiową pasją jest umiłowanie do zrzędzenia.

A tak nawiasem, dlaczego ja nigdy nie mam problemów z dodzwonieniem się na infolinię? Ani razu nie odnotowałem olewki ze strony operatora?

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl