REKLAMA

Awaria w mBanku - eMakler i mInwestor nie działają

2021-04-16 14:13, akt.2021-04-16 15:25
publikacja
2021-04-16 14:13
aktualizacja
2021-04-16 15:25
FORUM

W piątkowe popołudnie ma miejsce kolejna awaria w mBanku. Klienci nie mogą skorzystać z usług eMaklera i mInwestora.

[Aktualizacja 15:22] Po godzinie 15 mBank poinformował, że problem rozwiązano i przeprosił za niedogodności. O powrocie funkcjonalności informowali także użytkownicy.

„Ponownie aplikacja e-makler mBanku nie działa” – napisała do nas jedna z użytkowniczek. Logując się na stronie usługi, potwierdziliśmy wystąpienie błędu.

- Przepraszamy. Z przyczyn technicznych dostęp do usługi jest ograniczony. Możesz korzystać z notowań online i przeglądać operacje historyczne (np. zlecenia i transakcje) – komunikat tej treści ukazuje się klientom mBanku.

 - Tak mamy awarię eMaklera i mInwestora. Pracujemy nad szybkim ich przywróceniem do działania. Przepraszamy za niedogodności - poinformował nas Piotr Rutkowski, zastępca rzecznika prasowego mBanku.

Kolejna awaria w mBanku

W ostatnich miesiącach mBank ma za sobą kilka awarii, które utrudniały lub uniemożliwiały korzystanie z jego usług – pisaliśmy o nich m.in. 18 grudnia, 21 grudnia, 8 stycznia, 13 stycznia czy 9 marca.

Według ostatnich dostępnych danych, mBank BM obsługuje 354 885 rachunków maklerskich. To największy wynik na polskim rynku i jednocześnie o 3245 rachunków więcej niż miesiąc wcześniej. W lutym z kolei BM mBanku dokonywało „czyszczenia ksiąg” z nieaktywnych klientów.

O tym, co robić w sytuacji, gdy nasz dom maklerski ma awarię pisaliśmy w artykule "Awaria w domu maklerskim – ekspert radzi, co robić".

/ Bankier.pl

MZ

Źródło:
Tematy
Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Komentarze (2)

dodaj komentarz
just_registered
Niech zgadnę, CDP nurkuje?
hulalula
Co za zbieg okoliczności zawsze jest awaria jak cdbalon nurkuje a pod koniec roku jak wszystko nurkowalo też nie działalo bo rozliczenie podatku mbank robi. Dostanie działkę ktoś gruby co to kontroluje i e awarie będą jeszcze nie raz.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki