Awaria w Orange. Klienci nie mogli wysyłać SMS-ów

[Aktualizacja 20:50] Klienci sieci Orange nie mogli wysyłać wiadomości tekstowych oraz MMS-ów. O pierwszych problemach z usługami abonenci z całej Polski informowali na stronie telekomu na Facebooku 16 czerwca od godzin porannych.

(fot. leungchopan / YAY Foto)

Przedstawiciele Orange potwierdzili na Twitterze, że nastąpiła awaria i sieć pracuje nad rozwiązaniem problemu. - Obecnie mogą występować utrudnienia w korzystaniu z SMS-ów. Pracujemy już nad ich usunięciem. Prosimy o cierpliwość – czytamy. Utrudnienia dotyczą zarówno klientów Orange, jak i tych korzystających z oferty nju mobile.

Większość skarg na Facebooku dotyczyła przede wszystkim wysyłania SMS-ów i MMS-ów, pojawiały się też jednak wpisy o braku dostępu do internetu mobilnego czy o przerywaniu połączeń. Po południu sieć ogłosiła, że poradziła sobie z awarią i wszystko powinno już działać prawidłowo. Ewentualne problemy należy zgłaszać bezpośrednio do operatora.

To nie pierwszy pechowy dzień dla abonentów sieci w ostatnim czasie. Pod koniec maja wielu klientów miało problem z połączeniem do internetu mobilnego.

(Bankier.pl)

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 2 ~jabok

Na dno to idzie Play, roaming go ogłołoci z klientów. Nie pomoże wejście na giełdę.

! Odpowiedz
9 4 tatlok

Ta sieć idzie na dno, oferowana jakość jest równie proporcjonalna do wartości ich akcji i odwrotnie proporcjonalna do cen świadczonych usług.

! Odpowiedz
4 11 ~123

Nie powinno się to zdarzać ale tak jest i pewnie nadal będzie, elektronika czasem zawodzi. Za to mam wrażenie że awarię te są dość sprawnie wszędzie naprawiane więc nie wiem czy ma sens pisanie artykułów o takich wydarzeniach.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne