Awaria w Idea Banku

"Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później. Kod błędu: 24ac651c070d7578" - na informację takiej treści napotykali rano klienci Idea Banku chcący zalogować się do Idea Cloud. Przed godziną 9:00 awarię usunięto.

Wiadomość o problemach z logowaniem do systemu bankowości internetowej dla przedsiębiorców otrzymaliśmy na alert@bankier.pl od jednego z czytelników. "Witam, strona logowania idea banku https://sso.cloud.ideabank.pl/#/login nie działa prawidłowo - logowanie jest niemożliwe" - pisał tuż przed godziną 7:00.

Po wejściu na stronę https://sso.cloud.ideabank.pl/#/login użytkownicy napotykali na serię komunikatów o treści "Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później. Kod błędu: [numer]". Chociaż poniżej znajdowało się okno logowania, wejście do systemu nie było możliwe - przy próbie wpisania danych, użytkownikowi wyświetlał się kolejny podobny komunikat.

(Idea Bank)

Rano nie udało nam się uzyskać szczegółowych informacji o awarii na infolinii, której pracownicy dyżurują od godziny 8:00.

Około godziny 7:25 ze strony logowania do Idea Cloud zniknęły niepokojące komunikaty na czerwonym tle, a zastąpiła je informacja o przerwie technicznej w dostępie do tej usługi: "Przerwa techniczna. Uprzejmie informujemy, że bankowość elektroniczna Idea Cloud jest niedostępna. Za niedogodności przepraszamy. Zespół Idea Bank SA".

MW

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Przeczytaj też

Wyzeruj prowizję w pożyczce online. 0% prowizji. 100% online. RRSO 17,70%
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 t_oporny

Aplikacja mobilna również 'leży' co najmniej od 5 rano. Najpierw ładował się bez końca ekran startowy, a teraz jest komunikat "Prace konserwacyjne".

! Odpowiedz
0 0 eva89

Mam te same błędy od wczoraj. Nie mogę zerwać lokat i przenieść środków, a przez to tracę na oprocentowaniu.

! Odpowiedz

Kalendarium przedsiębiorcy

  • Zapłata zryczałtowanego podatku dochodowego od przychodów ewidencjonowanych.

    Termin zapłaty zaliczki na podatek dochodowy przez osoby prawne.

  • Podatnicy podatku akcyzowego rozliczają akcyzę.

    Rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc - VAT 7.

  • Składkę na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne odprowadzają jednostki budżetowe, zakłady budżetowe i gospodarstwa pomocnicze.

  • Termin uiszczenia podatku dochodowego od podatników rozliczających się w formie karty podatkowej.

    Termin wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego pobranego od wpłaconych w poprzednim miesiącu dochodów z udziałów w zysku. Termin złożenia deklaracji oraz wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego od zagranicznych osób prawnych, czyli osób prawnych niemających siedziby lub zarządu na terenie Polski.

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl