Awaria w Idea Banku

"Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później. Kod błędu: 24ac651c070d7578" - na informację takiej treści napotykali rano klienci Idea Banku chcący zalogować się do Idea Cloud. Przed godziną 9:00 awarię usunięto.

Wiadomość o problemach z logowaniem do systemu bankowości internetowej dla przedsiębiorców otrzymaliśmy na alert@bankier.pl od jednego z czytelników. "Witam, strona logowania idea banku https://sso.cloud.ideabank.pl/#/login nie działa prawidłowo - logowanie jest niemożliwe" - pisał tuż przed godziną 7:00.

Po wejściu na stronę https://sso.cloud.ideabank.pl/#/login użytkownicy napotykali na serię komunikatów o treści "Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później. Kod błędu: [numer]". Chociaż poniżej znajdowało się okno logowania, wejście do systemu nie było możliwe - przy próbie wpisania danych, użytkownikowi wyświetlał się kolejny podobny komunikat.

(Idea Bank)

Rano nie udało nam się uzyskać szczegółowych informacji o awarii na infolinii, której pracownicy dyżurują od godziny 8:00.

Około godziny 7:25 ze strony logowania do Idea Cloud zniknęły niepokojące komunikaty na czerwonym tle, a zastąpiła je informacja o przerwie technicznej w dostępie do tej usługi: "Przerwa techniczna. Uprzejmie informujemy, że bankowość elektroniczna Idea Cloud jest niedostępna. Za niedogodności przepraszamy. Zespół Idea Bank SA".

MW

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 t_oporny

Aplikacja mobilna również 'leży' co najmniej od 5 rano. Najpierw ładował się bez końca ekran startowy, a teraz jest komunikat "Prace konserwacyjne".

! Odpowiedz
0 0 eva89

Mam te same błędy od wczoraj. Nie mogę zerwać lokat i przenieść środków, a przez to tracę na oprocentowaniu.

! Odpowiedz