Awaria w Idea Banku

"Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później. Kod błędu: 24ac651c070d7578" - na informację takiej treści napotykali rano klienci Idea Banku chcący zalogować się do Idea Cloud. Przed godziną 9:00 awarię usunięto.

Wiadomość o problemach z logowaniem do systemu bankowości internetowej dla przedsiębiorców otrzymaliśmy na alert@bankier.pl od jednego z czytelników. "Witam, strona logowania idea banku https://sso.cloud.ideabank.pl/#/login nie działa prawidłowo - logowanie jest niemożliwe" - pisał tuż przed godziną 7:00.

Po wejściu na stronę https://sso.cloud.ideabank.pl/#/login użytkownicy napotykali na serię komunikatów o treści "Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później. Kod błędu: [numer]". Chociaż poniżej znajdowało się okno logowania, wejście do systemu nie było możliwe - przy próbie wpisania danych, użytkownikowi wyświetlał się kolejny podobny komunikat.

(Idea Bank)

Rano nie udało nam się uzyskać szczegółowych informacji o awarii na infolinii, której pracownicy dyżurują od godziny 8:00.

Około godziny 7:25 ze strony logowania do Idea Cloud zniknęły niepokojące komunikaty na czerwonym tle, a zastąpiła je informacja o przerwie technicznej w dostępie do tej usługi: "Przerwa techniczna. Uprzejmie informujemy, że bankowość elektroniczna Idea Cloud jest niedostępna. Za niedogodności przepraszamy. Zespół Idea Bank SA".

MW

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 eva89

Mam te same błędy od wczoraj. Nie mogę zerwać lokat i przenieść środków, a przez to tracę na oprocentowaniu.

! Odpowiedz
0 0 t_oporny

Aplikacja mobilna również 'leży' co najmniej od 5 rano. Najpierw ładował się bez końca ekran startowy, a teraz jest komunikat "Prace konserwacyjne".

! Odpowiedz

Kalendarium przedsiębiorcy

  • Termin płatności składek oraz złożenia deklaracji przez pracodawców zatrudniających pracowników.

    Termin zapłaty raty podatku leśnego przez osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

    Termin zapłaty miesięcznej kwoty podatku od nieruchomości przez osoby prawne i jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

  • Podatnicy podatku akcyzowego rozliczają akcyzę.

    Rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc - VAT 7.

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.