Awaria w Alior Banku i T-Mobile Usługi Bankowe

2017-07-27 10:58
publikacja
2017-07-27 10:58

Czytelnicy zgłaszają nam problemy z działaniem serwisu internetowego Alior Banku. Instytucja potwierdziła problemy z dostępem do bankowości internetowej, a problemy mają również klienci T-Mobile Usługi Bankowe.

[Aktualizacja 17:00] Redakcja Bankier.pl została poinformowana, że problemy z działaniem bankowości internetowej i mobilnej w obu bankach zostały usunięte.

Awaria w Alior Banku i T-Mobile Usługi Bankowe / fot. Jaap Arriens/NurPhoto via ZUMA Press / FORUM

– Informujemy, że u niektórych klientów mogą aktualnie występować trudności w dostępie do systemów bankowych. Przepraszamy za niedogodności związane z tą sytuacją. Trwają prace nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu – napisano w oficjalnym komunikacie Alior Banku w mediach społecznościowych. Klienci skarżą się, że nie mogą realizować przelewów, a nawet znikają im pieniądze z konta. Rzecznik banku również potwierdza występowanie problemów. Poza bankowością internetową nie działa również bankowość mobilna.

Takiego komunikatu nie uświadczyli jeszcze natomiast klienci T-Mobile Usługi Bankowe, choć w komentarzach na profilu banku pojawiło się stanowisko administratorów, że problem jest aktualnie weryfikowany.

/ Bankier.pl

Na razie brakuje informacji, kiedy prace mające na celu przywrócenie sprawności systemów zostaną zakończone.

Z awarią zmagają się dzisiaj również klienci eurobanku. Problemy dotyczą niektórych klientów posiadających rachunki Active. O szczegółach napisaliśmy w osobnym artykule o awarii w eurobanku.

Mateusz Gawin

Źródło:
Tematy

Firmy mogą zapłacić nawet 1 mln PLN kary

Komentarze (4)

dodaj komentarz
niepelnosprawny_org
trzeba bedzie założy ć chyba własny bank, to staje sie juz uciazliwe :/, a myslalem, ze pocztowy to był "mistrz wszechczasów", moze to nieładnie narzekać, ale trzeba miec plan awaryjny na swój bank/i, i jak tu miec wszystko onkine, w plastiku, pozbywac sie gotówki jak wielu zachceca, chyab nawetbankier tu zachecał...
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
elsza
Znajdźcie jakiś bank, który przez 2 ostatnie lata w ogole nie miał awarii… Podpowiem: NIE MA TAKIEGO!!
kinganurska
t-mobile nie dziala, po raz kolejny

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki