REKLAMA
WEBINAR

Awaria internetu UPC w całej Polsce

2020-04-27 21:31, akt.2020-04-27 23:37
publikacja
2020-04-27 21:31
aktualizacja
2020-04-27 23:37

Klienci UPC skarżą się na problemy z dostępem do internetu w różnych częściach Polski. Operator potwierdza, że zmaga się z awarią.

Awaria internetu UPC w całej Polsce
Awaria internetu UPC w całej Polsce
/ Bankier.pl

W poniedziałek wieczorem klienci UPC Polska licznie skarżą się m.in. w mediach społecznościowych na brak dostępu do internetu. W odpowiedziach na te posty, przedstawiciele UPC Polska potwierdzają, że firma mierzy się z problemami technicznymi. "Przepraszamy! Nasi technicy już nad tym pracują" - czytamy w schematycznej, powtarzającej się odpowiedzi. Ratunkiem nie będzie niestety infolinia operatora - obecnie przeciążona.

Operator przez kilka pierwszych godzin nie zdecydował się na wystosowanie do klientów oficjalnego komunikatu w sprawie awarii. Skalę problemów widać było jednak na bieżąco m.in. w serwisie DownDetector.pl. Zgłoszenia użytkowników wskazują, że zmagania z brakiem internetu trwają mniej więcej od godziny 18:00 i dotykają mieszkańców różnych części Polski: m.in. Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdańska, Poznania czy Łodzi.

Około godziny 22:30 na oficjalnym profilu firmy w serwisie Facebook pojawił się komunikat operatora. "Z powodu problemu technicznego, którego przyczyny badamy, niektórzy klienci mogli doświadczyć dziś wieczorem trudności z dostępem do internetu. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by zapewnić stabilność usługi dla naszych klientów. Przepraszamy za wszelkie niedogodności" - informuje klientów UPC Polska.

fot. / / Bankier.pl

Bankier24

Źródło:
Tematy
 Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Komentarze (3)

dodaj komentarz
karbinadel
Hehe, skoro była awaria, to jak klienci mogli przeczytać komunikat na FB? A poza tym, coś zaczyna się sypać, nie ma tygodnia bez poważnej awarii w dużym banku, ostatnio także Vectra padła... Kiedy przestaną działać komórki?
knl111
Wyobraź sobie, choć może ci być trudno, że oprócz stałego łącza większość ludzi korzysta z mobilnego dostępu do internetu na smartfonach. Niektórzy mają też alternatywny dostęp. Ja np. na takie sytuacje mam bezpłatny Aero2.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki