Awaria SkyCash – nie kupisz biletu

analityk Bankier.pl

Nie działa aplikacja Skycash – jej użytkownicy nie mogą m.in. dokonać zakupu biletów komunikacyjnych czy opłacić parkingu. Awaria ma prawdopodobnie związek z problemami, jakie występują po stronie Home.pl.

Aktualizacja. W poniedziałek po godz. 10.30 aplikacja zaczęła działać.

(Bankier.pl)

Jak donieśli nam czytelnicy na adres alert@bankier.pl, nie działa aplikacja Skycash. Nie można się zalogować do programu, a to oznacza, że zakup biletów komunikacyjnych czy parkingowych jest obecnie niemożliwy. Nie można też wyświetlić biletów, które znajdują się w zakładce „Kontrola biletów”.

Awaria ma prawdopodobnie związek z problemami, jakie występują obecnie po stronie dostawcy usług hostingowych – firmy home.pl.

- Od godzin porannych obserwujemy utrudnienia w dostępie do usług home.pl - stron WWW, domen i paneli administracyjnych. Nasi specjaliści pracują nieustannie nad ich przywróceniem. Z uwagi na charakter prac nie możemy jeszcze podać dokładnej godziny, kiedy dostęp do usług zostanie przywrócony. Dokładamy starań, aby sytuacja uległa poprawie jak najszybciej. Za zaistniałe okoliczności przepraszamy – czytamy na stronie home.pl.

Bilety zdalnie można kupić za pomocą alternatywnej aplikacji – mPay. Niestety system ten nie działa wszędzie tam, gdzie Skycash.

Wojciech Boczoń

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne