Awaria Instagrama

5xx Server Error - komunikat takiej treści wyświetlał się w środę rano na stronie instagram.com. Nie działała również aplikacja mobilna - zamiast nowych postów pojawiał się komunikat, że nie można odświeżyć kanału.

Problemy z należącym do Facebooka Instagramem dotknęły użytkowników przed godziną 10:00 rano. Na stronie instagram.com zamiast treści wyświetlał się komunikat "5xx Server Error", w aplikacji co prawda widać było część postów, ale nie pojawiały się nowe publikacje, bowiem - jak czytaliśmy w powiadomieniu - "nie można odświeżyć kanału". Ani w serwisie Facebook, ani na Twitterze spółka nie wydała oficjalnego komentarza do występujących utrudnień. Kilka minut po godzinie 10:00 zarówno wersja desktopowa, jak i mobilna powróciły do prawidłowego działania.

Środowa awaria to kolejne w tym tygodniu problemy mediów społecznościowych z tej grupy. Kilka dni temu pisaliśmy o luce bezpieczeństwa w serwisie Facebook, która mogła narazić 50 mln kont na wyciek danych.

Instagram to jedna z najpopularniejszych aplikacji mobilnych. Latem br. podano, że serwis doczekał się już ponad miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie.

MW

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 5 prosto-o-nieruchomosciach

artykuł godny pudelka

! Odpowiedz
1 12 glos_rozsadku

o nie! Jak ja teraz prześlę zdjęcie moich bezglutenowych pierożków!

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne