Atrakcyjniejsza lokata 10-dniowa Banku Pocztowego

Bank Pocztowy podwyższył oprocentowanie  internetowej lokaty 10-dniowej do 5,80% w skali roku.


Zmiana w ofercie nastąpiła 18 października br. i dotyczy lokaty 10-dniowej, która może być zakładana jedynie przez Internet – poprzez sklep lokat www.lokaty-online.pl lub www.pocztowy24.pl. Jej dotychczasowe oprocentowanie wynosiło 3%.

 

Minimalna kwota potrzebna do założenia lokaty wynosi 500 zł. Lokatę może założyć każdy, nie tylko posiadacz konta w Banku Pocztowym, ale również osoba nie będąca do tej pory Klientem Banku. Oprocentowanie jest stałe, Klient ma możliwość założenia lokaty odnawialnej.

 

Internetowy sklep lokat został otwarty w czerwcu 2008 roku. Było to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku bankowym. Sklep umożliwia szybkie, a także bezpłatne otwarcie lokaty osobom, które do tej pory nie korzystały z usług Banku Pocztowego. 

 

Jest to kolejne uatrakcyjnienie oferty depozytowej Banku Pocztowego. W październiku Bank rozpoczął drugą subskrypcję produktu strukturyzowanego – Światowi Giganci wzbogaconą o 3-miesiączną Lokatą Gigant, której oprocentowanie wynosi 7% (warunkiem skorzystania z oferty jest przystąpienie do Ubezpieczenia na życie i dożycie "Światowi Giganci", tj. złożenie podpisanej Deklaracji przystąpienia i opłacenie składki jednorazowej do pierwszego dnia roboczego po zakończeniu okresu subskrypcji).

 

Również w październiku podwyższeniu uległo oprocentowanie lokaty półrocznej, które wynosi obecnie 6%.
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne