Apple daje wielkie zniżki

Pełnowartościowy sprzęt Apple pochodzący z nadwyżek produkcyjnych, powystawowych kolekcji oraz po testach - znowu tańszy. Aby sprawdzić co i jak potaniało wystarczy odwiedzić outlet Apple w warszawskich Włochach.

Warszawski outlet firmy iSource rozszerza swoją ofertę i obniża ceny. W sklepie można kupić m.in. komputery, akcesoria do iPoda i iPhone, w tym etui i słuchawki, oraz inny sprzęt w cenach o 20%-90% niższych, niż w standardowej ofercie. Outlet firmy iSource połozony przy ul. Działkowej 85 we Włochach, oferuje również  tzw. sprzęt odświeżony (refurbished), pochodzący ze zwrotów sklepowych i wymiany parku maszynowego u dużych klientów na nowsze modele. W tej chwili oferta sklepu obejmuje ponad 120 produktów marek takich jak Apple, Adobe, Quark, Griffin, Miglia, Samsung, XtremeMac, Gear4 czy Crumpler, jednak planowany jest jej rozwój, zarówno pod względem liczby produktów, jak i ich rodzajów.

Słuchawki 50% w dół

Jedną z najlepszych ofert aktualnej oferty sklepu są słuchawki douszne Apple MA850G/A. Są one nowe, przecenione jedynie ze względu na niekiedy lekko przybrudzone opakowania. Można je kupić za 165 zł, podczas gdy w standardowej ofercie kosztują 320 pln brutto. Słuchawki  dedykowane są do wszystkich modeli iPodów: shufflenano, Ccassictouch, jednak zapewnią doskonałą jakość dźwięku także w innych odtwarzaczach muzycznych.Umieszczony na słuchawkach pilot umożliwia w iPhone 3G odbieranie i kończenie rozmów. W outlecie iSource, wraz z nimi otrzymasz efektowne pudełko ochronne, które zabezpieczy słuchawki przed uszkodzeniami mechanicznymi w plecaku czy torbie.

Do iPhone’a

Hitem cenowym tego tygodnia będą również etui do iPodów i iPhone, firm Belkin i Gear4 – można je kupić już od 5 zł oraz głośniki Logitech GŁOŚNIKI PURE-FI za 429 pln brutto podczas gdy standardowa cena wynosi: 659 pln brutto .

Ceny w ofercie outletu są dużo niższe niż w oficjalnym cenniku, dlatego oferta zmienia się dosyć szybko, praktycznie codziennie. Dotyczy to zwłaszcza komputerów, głośników czy stacji dokujących, ale często zmienia się także asortyment akcesoriów do iPoda i iPhone. Przed wybraniem się do sklepu, warto sprawdzić czy interesujący nas produkt jest w ofercie outlet - tłumaczy Paweł Martyniuk.

Aktualna lista produktów dostępnych w sprzedaży outletu iSource wraz z cennikiem i specjalną ofertą tygodnia jest dostępna na stronie www.isource.pl/outlet. Outlet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.

Nowy serwer AppleCezary Tchorek-Helm
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne