REKLAMA

Amerykanin ukradł samochód z 4-latkiem w środku; wrócił i nakrzyczał na matkę chłopca

2021-01-23 06:00
publikacja
2021-01-23 06:00
fot. Kostyantyn Skuridin / Shutterstock

W Beaverton w amerykańskim stanie Oregon mężczyzna ukradł samochód z czteroletnim dzieckiem w środku. Złodziej wrócił na miejsce kradzieży i nakrzyczał na matkę chłopca za to, że zostawiła go w aucie - podają w poniedziałek amerykańskie media.

W zeszłą sobotę rano do jednego ze sklepów w Beaverton wezwano policję. Crystal Leary powiedziała funkcjonariuszom, że poszła zrobić niewielkie zakupy i zostawiła swojego czteroletniego syna w samochodzie z włączonym silnikiem.

Kiedy była w sklepie, do auta wsiadł mężczyzna i odjechał razem z chłopcem.

Leary mówi, że sprawca wrócił później do sklepu i nakrzyczał na nią, grożąc, że wezwie policję, ponieważ zostawiła syna w samochodzie. Kazał jej zabrać chłopca z auta, po czym znowu odjechał.

Dziecko nie odniosło żadnych obrażeń. "Jestem wdzięczna, że nic mu nie jest. To było bardzo głupie i nigdy więcej tego nie zrobię" - powiedziała Leary.

Policja poszukuje podejrzanego i pojazdu. Złodziej został opisany jako mężczyzna w wieku około 20-30 lat. Samochód to srebrna honda pilot z 2013 roku.

kib/

Źródło:PAP
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (8)

dodaj komentarz
billbill
Honda pilot bardzo dobry samochód. Matka jak i złodziej bardzo inteligentne osoby jak większość w tym kraju.
langdon25
No i wiadomo skąd się bierze smog - ze stojących aut z włączonym silnikiem , przodują w tym przedstawiciele handlowi i kierowcy BMW oraz SOP.
mooooo
Zapewne za 4 lata będzie kandydatem na prezydenta
jes
Rozumiem, że teraz przy rysopisie sprawcy nie podaje się koloru skóry? :)))
lorelie
80% przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu popełnia tam jedna rasa i nie są to biali. Więc nie ma już potrzeby podawania takich detali.
lorelie
A bohater lewicowych mediów i gazety wyborczej - murzyn Simon Moll ? Pamiętacie ? Zarażał Polki wirusem HIV. Gazeta koszerna promowała go wiele lat.
lorelie
Byl to wspaniały czarny, znowu antybiala propaganda. Teraz jak murzyn przestanie kopać po głowie białego to zdaniem lewicy" uratował mu życie"

Powiązane: O tym mówią ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki