Rusza Allegro Gadane - serwis społecznościowy dla kupujących i sprzedających

Platforma zakupowa Allegro uruchomiła nowy serwis będący połączeniem forum i portalu społecznościowego. Ma służyć za przestrzeń do wymiany uwag i informacji dla kupujących i sprzedających.

By się rozwijać, każda społeczność potrzebuje miejsca, w którym jej członkowie mogą swobodnie dyskutować. Allegro chce, aby w nowym miejscu użytkownicy - a jest ich aż 18 mln - mogli też nawiązywać długotrwałe relacje.

"Allegro Gadane to miejsce, gdzie swobodnie możesz dyskutować, dzielić się doświadczeniem i opiniami, szukać porad, zadawać pytania i uzyskiwać szybko odpowiedzi, a także udzielać wskazówek, jak efektywnie korzystać z Allegro i jak w pełni odkryć możliwości, jakie daje nasz serwis" - czytamy w komunikacie.

Allegro Gadane jest podzielone na dwie części:

  • fora tematyczne podzielone na kategorie
  • blog z artykułami na temat społeczności i Allegro.
(Allegro)
Treści na Allegro Gadane są ogólnodostępne, ale aktywnie korzystać z serwisu mogą tylko użytkownicy zarejestrowani (do rejestracji służy login i hasło do Allegro). Rejestracja umożliwia zamieszczanie nowych postów i odpowiadanie na posty innych członków, ocenianie dyskusji, otrzymywanie e-mailowych powiadomień o postach i wątkach czy np. wgranie swojego awatara. 

Użytkownicy, podobnie jak np. na Facebooku czy forach internetowych, za aktywny udział w dyskusjach otrzymują specjalne rangi, po których można poznać najczęściej udzielających się i najbardziej zaawansowanych użytkowników. 

- W przyszłości nie wykluczamy wprowadzenia nowych rozwiązań, w tym wewnętrznego komunikatora - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Agata Stachowiak z biura prasowego Allegro.

KWS

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 73 1zed2

jaką opłatę za przeczytanie/napisanie posta alledrogo przewiduje ?

! Odpowiedz
41 43 karbinadel

Śmieszni są. Od początku istnienia Allegro miało serwis społecznościowy w postaci Cafe Allegro, ale nowi właściciele zlikwidowali go kilka lat temu. Teraz wielkie odkrycie, jak w TVP :)

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne