REKLAMA

Lepiej przygotuj gotówkę. Banki zapowiedziały weekendowe przerwy techniczne

Dominika Florek2021-01-08 13:20, akt.2021-01-08 15:06redaktor Bankier.pl
publikacja
2021-01-08 13:20
aktualizacja
2021-01-08 15:06
fot. lucadp / Shutterstock

Kilka banków zapowiedziało prace serwisowe na najbliższy weekend. Podczas przerw technicznych klienci muszą liczyć się z utrudnieniami m.in. podczas zlecania przelewów, korzystania z systemu maklerskiego oraz autoryzacji płatności kartą.

Na najbliższy weekend przerwy techniczne zaplanował Alior Bank, mBank, Toyota Bank Polska, Bank Pocztowy oraz EnveloBank.

Przerwa techniczna w Alior Banku

Już w piątek (8 stycznia) o godzinie 23:00 rozpoczną się prace serwisowe w Alior Banku, które potrwają do godziny 8:00 w sobotę (9 stycznia). Podczas przerwy technicznej klienci nie zalogują się do systemu bankowości internetowej. Lepiej wcześniej przygotować się na brak dostępu i wysłać przelewy.

Utrudnienia w mBanku

W najbliższy weekend niedostępny będzie system eMakler. mBank zapowiedział dłuższe prace techniczne od godziny 7:00 w sobotę (9 stycznia) do godziny 16:00 w niedzielę (10 stycznia). W tym czasie klienci nie skorzystają z usług domu maklerskiego.

Przerwa techniczna w ING Banku Śląskim

W trakcie weekendu ING Bank Śląski przeprowadzi prace technologiczno-serwisowe w systemach domu maklerskiego. W związku z tym w niedzielę (10 stycznia) od godziny 21:00 do 23:00 niedostępna będzie aplikacja mobilna ING Makler Mobile oraz moduł Makler w systemie bankowości internetowej. 

Prace serwisowe w Banku Pocztowym i EnveloBanku

W nocy z niedzieli na poniedziałek (10 na 11 stycznia) krótka przerwa techniczna czeka na klientów Banku Pocztowego oraz EnveloBanku. Pomiędzy godziną 1:00 a 2:00 banki będą przeprowadzać zaplanowane prace administracyjne. W tym czasie klienci muszą liczyć się z utrudnieniami podczas dokonywania płatności w terminalach POS i bankomatach SGB, korzystania z usług płatności mobilnych w postaci braku możliwości dołączenia kart do portfela Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay oraz dokonywaniu płatności za pomocą wymienionych portfeli cyfrowych.

Utrudnienia w Toyota Banku Polska

W tym samym czasie będzie mieć również miejsce przerwa techniczna w Toyota Banku Polska. W poniedziałek (11 stycznia) pomiędzy godziną 1:00 a 2:00 mogą wystąpić przerwy podczas autoryzacji transakcji kartami płatniczymi oraz w bankomatach. Bank będzie przeprowadzał prace serwisowe.

Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców.

Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
ghoscik8
eMakler i tak zazwyczaj nie działa więc jakiejś większej różnicy dla użytkowników nie będzie :)
marcin321
mBank i ING znów coś dłubią przy rachunkach maklerskich. Ciekawe ile tym razem potrwają przerwy.

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki