Adamczyk: Powstanie Krajowa Rada Mieszkalnictwa

Powstanie Krajowa Rada Mieszkalnictwa, która będzie oceniać realizację rządowego programu mieszkaniowego - poinformował w czwartek podczas XII Ogólnopolskiej Konferencji BGK dla JST szef MIB Andrzej Adamczyk. KRM ma zostać powołana przez premier Beatę Szydło.

Adamczyk: Powstanie Krajowa Rada Mieszkalnictwa
Adamczyk: Powstanie Krajowa Rada Mieszkalnictwa (fot. Adam Chelstowski / FORUM)

Minister infrastruktury i budownictwa mówił, że KRM będzie zdawać sprawozdania Radzie Ministrów i przekazywać informacje na temat stanu realizacji Narodowego Programu Mieszkaniowego.

Podkreślał, że rada "będzie miała funkcję kontrolną" i będzie oceniać program mieszkaniowy niezależnie "od nadziei i oceny resortu".

Według Adamczyka w składzie KRM powinni znaleźć się "eksperci uznani w środowisku, którzy od lat zajmują się problematyką mieszkaniową". (PAP)

kfk/ pś/ jzi/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 3 ~milkchange

Będą nowe stanowiska dla kolesi z dojnej zmiany.

! Odpowiedz
1 3 ~stary

No jasne potrzebne są stolki dla kolesi. Jeszcze parę lat rządów tych bolszewików i każda rada będzie miała swoja rade, a ta z kolei jeszcze rade nadzorcza.
A nad tymi wszystkimi radami zostanie utworzona jednoosobowa super rada w której zasiądzie słońce narodu i naczelnik naczelników sam j.k prezes wszystkich prezesów.

! Odpowiedz
0 4 ~obywatel

przypominam, że mamy już Krajową Radę ds. hodowli koni, powołaną przez MR po problemach w stadninach

! Odpowiedz
0 12 ~wswswsw

Dobra, ja moge PIASTOWAĆ w niej stanowisko prezesa. Zglaszam sie, bo powstalo juz tyle rad i radyjek, spolek i spoleczek, ze juz pewnie nie ma niezaangazowanych kolesi, ktorzy by mogli to robic.

! Odpowiedz
0 15 ~abc

Krajowa rada nic nie pomoże. Ja postuluję powołanie:

NARODOWEJ Rady Mieszkalnictwa

! Odpowiedz
0 8 ~zyta

Ja bym dodała POLSKA NARODOWA RADA MIESZKALNICTWA.Utworzyć Polskie Narodowe Trójki Obywatelskie,Ligę Kobiet oczywiście polskich.Polskie ZOMO.I tyle komisji,zespołów i rad aby starczyło dla wszystkich.

! Odpowiedz
0 12 ~fd

Zadłuzenie osiąga rekordowe poziomy - czy naprawdę stać nas na tyle stanowisk i wynagrodzeń. Co jest dobrego w tej zmianie?

! Odpowiedz
0 14 ~Gospodarka_Głupcze

A kto będzie oceniał KRM ?!?

Nawet JEDNA cegła nie została położona a już mamy:
"Narodowy Program Mieszkaniowy"
"Spółkę do obsługi programu"
"Krajową Radę Mieszkalnictwa"

! Odpowiedz
0 18 ~XXX

Kolejna rada,potem komisja ds czegoś tam,,do kompletu grono funduszy do obsługi projektów i robi się masa nowych stołków dla swoich.I tak "dobra zmiana" zmienia się w kolejną klikę żyjącą na nasz koszt

! Odpowiedz
0 24 ~orbit42

I tak krok za krokiem powstaje Kraj Rad.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne