REKLAMA

Znana francuska firma będzie konkurować z Airbnb

2021-01-13 09:05
publikacja
2021-01-13 09:05
Accor

Ruszyła strona internetowa „Apartments & Villas". Platforma umożliwia wynajem prywatnych rezydencji oraz obiektów hotelowych na wakacje. Francuska firma będzie konkurować z amerykańskim serwisem Airbnb.

Do tej pory na rynku wynajmu krótkoterminowego niezaprzeczalnym liderem rynku jest serwis Airbnb. Podróżni mogą szukać również ofert od prywatnych najemców na lokalnych stronach internetowych lub w mediach społecznościowych na grupach stworzonych w tym celu. Wiąże się to jednak z koniecznością poświęcenia większej ilości czasu na znalezienie odpowiedniego noclegu.

Sytuację na rynku wynajmu krótkoterminowego może zmienić Accor - marka prowadząca m.in. sieć hoteli Ibis, Novotel, Mecure, Sofitel oraz Adagio. Francuska firma uruchomiła nową platformę internetową umożliwiającą wynajem prywatnych apartamentów, domów, rezydencji oraz obiektów hotelowych w 350 miejscach na świecie.

Aktualnie na stronie „Apartments & Villas" znaleźć można ponad 50 tys. ofert wynajmu od prywatnych osób oraz apartamentów dostępnych pod wymienionymi markami sieci hoteli i w ramach zarządzanych programów wynajmu (Raffles Residences, Banyan Tree Residences, Delano Residences, Fairmont Residences, SLS Residences, itp.).

Nowa witryna internetowa dostępne jest w języku angielskim oraz francuskim. W domenie „Apartments & Villas" można również ustawić walutę, w której klient chce dokonać płatności - dostępny jest wybór polskiego złotego.

DF

Źródło:
Tematy

Otwórz konto w promocjach: 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta

Advertisement

Komentarze (4)

dodaj komentarz
dziki_losos
I bardzo dobrze. Większa konkurencja to zawsze zysk dla konsumenta!
hfjdj
Nie zawsze. Konkurowanie kosztuje a za wszystko płaci konsument. Dajmy na to taki żel pod prysznic. Idziesz do sklepu a tam 5 żelów. Wszystko jedno który kupisz, każden jeden będzie drogi, markowy i reklamowany. Koszt produkcji i dystrybucji to niewielki %. Płacisz głównie za reklame, i marketingowców i takie różne. Nie zawsze. Konkurowanie kosztuje a za wszystko płaci konsument. Dajmy na to taki żel pod prysznic. Idziesz do sklepu a tam 5 żelów. Wszystko jedno który kupisz, każden jeden będzie drogi, markowy i reklamowany. Koszt produkcji i dystrybucji to niewielki %. Płacisz głównie za reklame, i marketingowców i takie różne. Ja bym chciał iść do sklepu i kupić żel do mycia który nie jest reklamowany ale takiego nie ma bo na reklamowanych jest większy zarobek. Dajmy na to że mamy 5 żeli i żaden nie jest reklamowany. Czy konkurencja jest? Jest bo moge nadal kupić i wybrać dla mnie najlepszy. W obecnych czasach konkurencja polega głównie na konkurowaniu kto lepiej otumani stado baranów. Prędzej sprzedasz jakiegoś tam "spajsa" który w telewizji jest reklamowany że lecą na niego kobiety niż normalny żel do mycia. "Spajs" wygra.
hackworth86 odpowiada hfjdj
Niekoniecznie. Możesz kupić markę własną danego supermarketu - nie przepłacasz wtedy za markę. Może skład/ jakość są bardziej kijowe, ale jak nie chcesz finansować marketingu, to to jest droga...
hfjdj odpowiada hackworth86
to nie rozwiazuje problemu.

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki